AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Въпрос отностно Голф 3 2.0 115 коня

2 posters

Go down

Въпрос отностно Голф 3 2.0 115 коня Empty Въпрос отностно Голф 3 2.0 115 коня

Писане  Escape Съб Юли 25, 2009 1:30 am

Колеги взех си голф тройка двулитров, някъде пише, че е 115коня а другаде 116. Не това ме интересува мен, а по-скоро да ми каже някой, нещо за този мотор. Какви отзиви има за него здрав ли е, мога ли да разчитам на него и така. Незнам буквите на двигателя как са. Благодаря предварително. А също така да ми кажете и за 1.8 ГТ 90 коня, който е, защото и такъв съм намислил да купувам. Икономичен ли е , отзиви препоръки и така.... . ok
Escape
Escape
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 1321
Age : 34
Местожителство : Видин
Кара : Само VOLKSWAGEN !
Регистриран на : 02.04.2008

Върнете се в началото Go down

Въпрос отностно Голф 3 2.0 115 коня Empty Re: Въпрос отностно Голф 3 2.0 115 коня

Писане  racing_team_vidin Съб Юли 25, 2009 2:44 am

Escape написа:Колеги взех си голф тройка двулитров, някъде пише, че е 115коня а другаде 116. Не това ме интересува мен, а по-скоро да ми каже някой, нещо за този мотор. Какви отзиви има за него здрав ли е, мога ли да разчитам на него и така. Незнам буквите на двигателя как са. Благодаря предварително. А също така да ми кажете и за 1.8 ГТ 90 коня, който е, защото и такъв съм намислил да купувам. Икономичен ли е , отзиви препоръки и така.... . ok
двулитровия е с код 2Е най често, (има и същия с код ADY) , аз лично не съм очарован от него, нещо не е както трябва.
на голф GT изпълнение се монтира 1,8МИ 90 к.с с код на мотора АBS, честно да ти кажа ако вложиш известни средства (не говоря за турбо конверсия) в него върви прилично. ако е и с купе GT изпълнение още по добре.
П.П виж в талона първите букви от номера на мотора, това ти е кода на мотора
racing_team_vidin
racing_team_vidin
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 195
Age : 38
Местожителство : Видин
Кара : 530d
Регистриран на : 20.06.2008

Върнете се в началото Go down

Въпрос отностно Голф 3 2.0 115 коня Empty Re: Въпрос отностно Голф 3 2.0 115 коня

Писане  Escape Съб Юли 25, 2009 6:56 am

Да определено ще е ГТ изпълн. (двусекционният фар, затъмнения стоп HELLA спортният салон, прагове и лайсни на които пише ГТ и такам.) аз не го взимам да е бегачка ами като за градска кола да си ме търкаля. Чел съм че са здрави мотори и дават приличен разход. think за това разпитвам, за сега няма да правя нищо вървежно, прекалено много състезатели има вече mhihi . Мерси за информацията
hi
Escape
Escape
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 1321
Age : 34
Местожителство : Видин
Кара : Само VOLKSWAGEN !
Регистриран на : 02.04.2008

Върнете се в началото Go down

Въпрос отностно Голф 3 2.0 115 коня Empty Re: Въпрос отностно Голф 3 2.0 115 коня

Писане  Escape Съб Юли 25, 2009 6:59 am

[quote="racing_team_vidin"]
Escape написа:честно да ти кажа ако вложиш известни средства (не говоря за турбо конверсия) в него върви прилично. ако е и с купе GT изпълнение още по добре.
П.П виж в талона първите букви от номера на мотора, това ти е кода на мотора

Видях някъде да пишат, че за 400 лева ставал пълна инжекция и отивал на 112 коня (това за 1.8 ГТ-то ) но не ме инт. тези неща, иначе знам кое са буквите на двг. имах в предвид че не съм ги гледал. Мерси пак поздрави ok hi
Escape
Escape
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 1321
Age : 34
Местожителство : Видин
Кара : Само VOLKSWAGEN !
Регистриран на : 02.04.2008

Върнете се в началото Go down

Въпрос отностно Голф 3 2.0 115 коня Empty Re: Въпрос отностно Голф 3 2.0 115 коня

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите