AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

+9
shadow91v
Escape
5-KOB
A4line
idrive
leonardo_vd
dark_diva
pSh-BoBsAnN
Киро
13 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  Киро Чет Ное 13, 2008 5:25 am

Здрастииии!

Пускам тая тема по молба на собственичката на колата, щото тя не знаела какво да пише smqh

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади 008550134

И такааа... Това е историята на колата:
Купихме я по телефона за горе доло стойността на двигателя и (със скоростите), благодарение на наш приятел devil
Още тогава ни беше ясно, че най-вероятно става въпрос за някаква пълна гробница :S , но човека който ни я намери гарантира, че поне двигателя е в отично състояние. И така я взехме с идеята да ползваме двигателя за ...нещо и да разпродадеме останалото.

Като я видяхме за първи път обаче... нещата се обърнаха mhihi колата не изглеждаше много зле. Имаше нужда само от малко боя и някой да я спаси от ужасно грозната и броня up Запалихме я и тръгнахме да я тестваме smqh Вървеше СТРАШНО :S
-и край -> Мила реши, че не си я дава mhihi

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади 008554574

Инвестира 150 марки за нов акумолатор и реши, че иска да я стегнеме mhihi

От тука започва и интересната част ryka Калибрата разбра, че и се е разминало разпарчетосването и започна да си ми връща за стреса на който я подложих, разправяйки как ще и извадя дроба devil

Счупен изпускателен колектор беше първата дивотия, на която ме подложи. Беше се сцепил точно на края му, където с два болта се захваща към останалата част от генерацията(назад). В общи линии фланеца, където се мушват болтовете се беше отчупил половината и трябваше да се завари нов. В колкото магазини отидох, навсякъде ми обясняваха, че щом е за Калибраааа начи е специален и трябва цял колектор за 600лв doh dance
Като се отказах да обикалям магазините в търсене на честен продвач, се обърнах (пак) към пича който я намери (същия човек, Венци се казва, ми прави и Корсата и винаги помага с каквото може ok ) той почти веднага намери това което ни трябваше. Оказа се че българина е хитра гадинка. Продават се сглобки с всякакви диаметри, които се състоят от 2 фланеца (и от към колектора и от към катализатора), барабар с болтовете, метална гарнитура, конус и по една педиа тръба и от двете страни. Специално в помощ на хора, които са си строшили някоя от свръзките по генерацията и не им се дават стотици за цялата част mhihi
Взехме свръзката за 45 марки, Венци я завари и колектора беше готов за нула време. ok Вече не ревеше като изригващ вулкан и можеше да и раздадеме повечко газ за първи път (така де...аз да и раздам) blush

И така я замъкнах на благоевградската права, която ползваме за летище devil Натиснах педала повечко и останах като надрусан angel Два дена време ми трябваше да си сваля ехидната усмивка от муцуната...
Обаче емоцията не беше само положителна. Имаше и доста страх в цялата работа. Още същия ден (докато още си се хилех като идиот) се обадих на Венци и започнах да се оплавам.
- Абе Венци, тая кола нещо не и е наред в предницата. - разправях аз - натискам газта до доле и тя тръгва като змия. Почва да се влачи/носи предницата наляво-надясно... луда работа...
- А ти каква кола караше - беше отговора - 70 коня нали mhihi
Изведнъж осъзнавайки факта, че туко що си бях признал (косвено) че съм нацапал гащите натискайки по-вървяща кола (за първи път в живота ми) И за разлика от мене, венци го беше разбрал веднага и нескрито ми се подиграваше smqh реших да не бързам да съдя колата преди да съм и посвикнал поне малко.

В резултат Калибрата се отблагодари като започна да гасне в движение... мръсница. Както си я карам... работи си перфектно... и изведнъж ПРАС и или прекъсва зверски или угасва. Край.. комутатор или датчик на ХОЛ cry все такива страшни диагнози ми се въртяха из главата. look -> и така си остана две-три седмици пред блока. Накрая намерихме (с Венци...да, пак той) един майстор, наш човек, който се занимава само с ел. инсталации на коли и се казва Венци (ДА и той) smqh
Калибрата остана при него няколко дни.
Резултата беше 200лв ремонт на инсталацията, в които влизаха почти изцяло подменена инсталация, всички крушчици на таблото, в купето, отзад, отпред, централното (което не бачкаше), нов алтернатор и бонус сменена помпа на хидравликата (барабар с ремъка... щот старите не ставаха за нищо) и т.н. и т.н. cofe
Питах майстор Венци, какъв е бил проблема и защо нищо не е работело и защо е прекъсвала и т.н. Човека ми каза, че дори и да ми обясни, няма как да го разбера. НО в общи линии старите собственици са я взели с присаден двигател и са започнали да слагат музики, дивотии, побългарявания и т.н. и така тотално са преебали ел. инсталацията. Беше извадил десетина метра кабеляци, които са прибавяни с какви ли не цели :S + полу премахната аларма и имобилайзер doh + 3-4 кламера повишени в бушони dance
Каза че е измерил 3 ампер/часа консумация на всичко загасено по колата :S ...знам че засега рекорда на Опел клуба е 2.7 :S тъ... сметайте... освен това до голяма степен гасненето в движение се е дължало на факта, че алтернатора е би свързан грешно (за това и се е стопил). Захранващ кабел е бил вързан на мястото предвидено за сигнал за оборотомера (при дизелчаците) smqh и цялото напрежение е било прекарано през лампичката за зареждане на акумолатора mhihi ...с две думи - ужас mhihi

Това е за сега. Искам само да кажа, че това не е и една 3 от всевъзможните изненади, които Калибрата извади от ръкавите devil НО за тях и за всичко, което успяхме да оправиме по нея ще напиша утре ok

Поздрави!
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  pSh-BoBsAnN Чет Ное 13, 2008 5:39 am

Абе Киро тва докато го прочета ще мине една седмица smqh smqh smqh smqh поздрави
pSh-BoBsAnN
pSh-BoBsAnN
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 485
Age : 33
Местожителство : Видин
Кара : VW BORA 1.8 T
Регистриран на : 02.04.2008

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  Киро Чет Ное 13, 2008 6:09 am

pSh-BoBsAnN написа:Абе Киро тва докато го прочета ще мине една седмица smqh smqh smqh smqh поздрави
Има още 4 пъти по толко баце.... на моменти е със доста силен привкус на сапунен сериал.... с обрати, напрежение... страст, изневери mhihi

След като оправихме проблема с тоците (и покрай него и хидравликата) Реших да се погрижа сериозно за зеещите дупки в корите на вратите и по таблото и подарих на Мила това:
Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади L_00148199
А тя си добави към подаръка и предна линия ХЕРЦ ok mhihi
Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади 011207093506_dcx130
Инвестцията надхвърли с малко 300 марки, но все-пак искахме всичко да се направи като хората а не говорителите да се хващат с дърводелски винтчета за кората (както си беше преди doh )
Кефа беше пълен, още го допълваше и факта, че дойде време да я докараме до Видин, за да я регистрираме devil Преди пътуването сменихме само въздушния и горивния филтър, за нищо друго не остана време и така запалих една свещ да не ме спират никъде (нямаше преглед) и се застягахме за път devil Всичко щеше да е супер ако не бях успял точно деня преди потеглянето да изкъртя всички бензинопроводи в опит да вляза в ОМВ в Благоевград cry ...много е ниска пущината.
Казваха ми (хора запознати с колата), че била със най-ниското спортно окачване up ... и има логика... крика ми не можа да влезе под колата cry
Наложи се за няколко часа да закърпя пораженията с много въображение и умения от час по трудово doh и потеглихме така.
До Видин заминаха 80лв 100 октанов cry boj ужас. Просто ми става ясно колко успешно съм се справил с теча на бензин doh

С пристигането колата отиде право при човека, който ми прави Вектрата във Видин (същия реставрира и Корсата, която беше дори и по-зле като я взех) smqh Той успя да оправи бензинопровода временно (казвам временно, защото вчера пак го преебахме doh ) или по-точно остави това дето сам го бях кърпил (каза че ще издържи известно време) и намери друг маркуч, от който е течало дооста по-сериозно и то още преди инцидента със ОМВ... Така че ако не я бях закачил е нямало и да разбера защо харчи по 80лв за 300км тая кола sram
Помолих майстора също и да свали задната лява джанта, защото един от болтовете се беше счупил в главината и си трябваше накой с опит в бранша да го оправи ok Оказа се, че счупените болтове са били 2, а аз съм карал от Благоевград до Видин с джанта държаща се само на 2 болта и то съседни eek ...през някои от най-лошите пътища на България eek eek
Покрай спортното окачване изникнаха също някои изненади devil Отзад пружините не бяха баш много спортни doh Бяха от Кадет и бяха влезли в гредите :S look
Странно... ако не беше счупения болт нямаше и това да го разбера... на време devil Всичко беше изкърпено и оправено и сега ръжда по колата няма (с изключение на единия праг, който ще бъде оправен след няколко седмици - като съм във ВД пак) devil
Наляхме щедро антифриз и се заехме да определяма какво да последва след това (щото нема стотинки за всичко) hi

Следва продължение smqh
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  pSh-BoBsAnN Чет Ное 13, 2008 6:17 am

smqh smqh smqh smqh smqh smqh Даваи Даваи сигурно има мнооо още smqh smqh smqh
pSh-BoBsAnN
pSh-BoBsAnN
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 485
Age : 33
Местожителство : Видин
Кара : VW BORA 1.8 T
Регистриран на : 02.04.2008

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  dark_diva Чет Ное 13, 2008 8:23 pm

pSh-BoBsAnN написа:smqh smqh smqh smqh smqh smqh Даваи Даваи сигурно има мнооо още smqh smqh smqh
Има и още как! Тая кола си е истинска дяволия и то със собствен характер - не се дава лесно.... devil
dark_diva
dark_diva
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 459
Age : 36
Местожителство : Видин и Благоевград
Кара : Калибра 2000 16V
Регистриран на : 04.09.2008

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  Киро Нед Ное 16, 2008 11:30 am

->
След като успяхме да се дотъркаляме до Видин и да се оправиме с ръждите, благодарение на Жико ok Калибрата се сдоби със идеални зимни гуми и се справи с техническия преглед poklon Специални благодарности на Жико, за което. ryka

За да не останеме назад решихме да я тестваме един - два пъти на Летището mhihi и тук дойде следващата изненада devil
За мен като човек, който не е карал такова преди, Калибрата вървеше много, обаче след няколко сверки се оказа не само че върви много, а дори че върви повече от нормалното (и то сериозно повече) :S
След като няколко човека, които със сигурност са наясно с материята ми го казаха, се събуди сериозно любопитство в мене относно пълната история на колата smqh
И така, още преди да се бях върнал в Благоевград, вече бях успял да разпитам Венци за хората от които я взехме idea . Оказа се, че двигателя е присаждан от някакъв човек, който се е занимавал много сериозно с тунинги и т.н. eek и че на двигателя на Калибрата е отделил много сериозно време, но какво точно е правил, никой не знае и никой не поддържа връзка с него cofe
така в крайна сметка се оказа, че Калибрата е дошла от незнайно къде в ръцете на тайнствено тунинг гуру, който е приготвил ХЕто специално за нея и го е присадил. После доста се е повозил и в общи линии е прегазил всичко живо покрай Сандански с нея devil
След това колата е отишла при момчетата, от които я взехме ние. Те са и офъкали инсталацията. Не са могли да я оправят и затова са я зарязали в някакъв гараж за години време, докато попадна при наз Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади 782266

В крайна сметка се оказа, че дори и една 18 годишна кола в абсолютно окаяно състояние може да се окаже повече от ПЪЛНА С положителни ИЗНЕНАДИ ok
Много хора ми казват, че не си заслужава да се занимавам. Някой ме съветват да я разглабям, други да я продавам направо...
НО в крайна сметка само като се замисля, каква история има покрай тази машина и ми е достатъчно да забравя всякакви съмнения, че не си заслужава да я спася от гробището ok Все-пак мисля, че си е повече от очевидно, че тази кола не иска да се предаде mhihi а на мене ми трябва малко...

Благодаря ви, че изчетохте тази тема!
Ще се постарая да ви държа в течение за развитието покрай колата ok
А що се отнася до изненадата, която ни поднесе двигателя devil Какво да се прави... ще трябва да го преживееме devil devil
Сега на първо време съм и приготвил един ЯК чип, който най-вероятно ще бъде сложен в Понеделник (като първо ще провериме, дали си няма вече нещо сложено, но съм почти сигурен че няма)

Поздрави!
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  pSh-BoBsAnN Нед Ное 16, 2008 4:11 pm

Киро имали още мноо по тая тема > > smqh smqh smqh
pSh-BoBsAnN
pSh-BoBsAnN
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 485
Age : 33
Местожителство : Видин
Кара : VW BORA 1.8 T
Регистриран на : 02.04.2008

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  dark_diva Нед Ное 16, 2008 6:53 pm

Ще има и още, защото колата си изискава грижи и огромно внимание, за да стане такава каквато собствениците и искат да бъде, но всичко с времето си smqh
dark_diva
dark_diva
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 459
Age : 36
Местожителство : Видин и Благоевград
Кара : Калибра 2000 16V
Регистриран на : 04.09.2008

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  Киро Нед Ное 16, 2008 9:16 pm

pSh-BoBsAnN написа:Абе Киро тва докато го прочета ще мине една седмица smqh smqh smqh smqh поздрави
pSh-BoBsAnN написа:smqh smqh smqh smqh smqh smqh Даваи Даваи сигурно има мнооо още smqh smqh smqh
pSh-BoBsAnN написа:Киро имали още мноо по тая тема > > smqh smqh smqh
Явно сам няма да се усетиш, та затова ще те открехна:
Дразниш! Ако не ти отърва темата, НЕ я чети 1 ...камоли след всяко мнение да се правиш на интересен, все-едно съм те вързал да четеш на сила.
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  pSh-BoBsAnN Нед Ное 16, 2008 10:37 pm

Разбрал си ме погрешно прочел сам я цялата и ми е интересно просто се базикам ok
pSh-BoBsAnN
pSh-BoBsAnN
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 485
Age : 33
Местожителство : Видин
Кара : VW BORA 1.8 T
Регистриран на : 02.04.2008

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  Киро Чет Дек 18, 2008 6:23 am

Днеска решихме да смениме свещите и така попаднахме на поредната изненада mhihi
Оказва се че до сега си е бръмчала Калибрата със свещи Бош от модел срещан под капака на всяко уважаващо себе си 1.6 моно doh ужас.

Вече с ръка на сърцето мога да кажа, че това зло е оправено devil чрез 4 броя двуполюсни NGK ok
Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади F100037024ngk
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  leonardo_vd Чет Дек 18, 2008 10:08 am

Няма ли да разкарате накрая гадната броня >
leonardo_vd
leonardo_vd
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 558
Age : 44
Местожителство : http://vwclub.bg/forum
Кара : Бързи голфове
Регистриран на : 03.05.2008

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  Киро Чет Дек 18, 2008 4:53 pm

При първа (финансова) възможност blush
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  idrive Чет Дек 18, 2008 10:21 pm

Ще ти дам моя чук назаем...5 кила е mhihi mhihi mhihi
idrive
idrive
Moderator
Moderator

Брой мнения : 948
Местожителство : Видин
Професия : Началник
Кара : BMW триста и дваесе
Регистриран на : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  A4line Пет Дек 19, 2008 2:22 am

Аз ли нямам "поглед" или какво, че на мен бронята ми харесва... по-скоро е занамарена, а не грозна... но незнам може и аз да съм извратен blush
A4line
A4line
Team
Team

Брой мнения : 480
Age : 39
Местожителство : sofia
Професия : Студент :)))
Кара : Opel Corsa B ^ Audi A4 1.9TDI
Регистриран на : 01.04.2008

http://www.myspace.com/nppline

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  idrive Пет Дек 19, 2008 5:01 am

Киро,ако не се запиши в БКС-то да "буташ" на някой обект или към "ТИТАН-АС" като падне снега да си на линия... mhihi mhihi mhihi

пп: Нищо лично mhihi
idrive
idrive
Moderator
Moderator

Брой мнения : 948
Местожителство : Видин
Професия : Началник
Кара : BMW триста и дваесе
Регистриран на : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  dark_diva Пет Дек 19, 2008 6:05 am

A4line написа:Аз ли нямам "поглед" или какво, че на мен бронята ми харесва... по-скоро е занамарена, а не грозна... но незнам може и аз да съм извратен blush
Ами незнам дали е хубава или не, но е доста широка от двете страни(до гумите) и е неудобно... :S
dark_diva
dark_diva
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 459
Age : 36
Местожителство : Видин и Благоевград
Кара : Калибра 2000 16V
Регистриран на : 04.09.2008

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty аре стига бе....

Писане  5-KOB Пет Дек 19, 2008 6:11 am

A4line написа:Аз ли нямам "поглед" или какво, че на мен бронята ми харесва... по-скоро е занамарена, а не грозна... но незнам може и аз да съм извратен blush
Баце,не си извратен!!!! СПОКО!
Екстра си е бронята,само дето не мога да разбера ,кво не й харесват собствениците???!!!!
Малко еепоксидна и китче,и боя,и ще е екстра!!!! ok
Таа броня МНОООГО отвара колата....или поне аз така си мисля?!
Айде съсъ здраве,пъ как си решат Мила и Киро! think smqh
5-KOB
5-KOB
Младши сектант
Младши сектант

Брой мнения : 100
Age : 43
Местожителство : София
Професия : автомобилен инструктор
Кара : Mercedes C 180
Регистриран на : 08.12.2008

http://5-kov.hit.bg

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  Escape Пет Дек 19, 2008 7:48 am

blush[/quote]
Ами незнам дали е хубава или не, но е доста широка от двете страни(до гумите) и е неудобно... :S[/quote]

Аз съм за сток .... а иначе за неудобството съм съгласен с Мила защото просто чух как се паркира при по-висок бурдюр и си е гадно ok
Escape
Escape
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 1321
Age : 34
Местожителство : Видин
Кара : Само VOLKSWAGEN !
Регистриран на : 02.04.2008

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  dark_diva Пет Дек 19, 2008 4:59 pm

Escape написа:а иначе за неудобството съм съгласен с Мила защото просто чух как се паркира при по-висок бурдюр и си е гадно ok

blush sram blush sram blush sram blush
Не ми издавай магарийте angel хахахахахахахахахахаха
dark_diva
dark_diva
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 459
Age : 36
Местожителство : Видин и Благоевград
Кара : Калибра 2000 16V
Регистриран на : 04.09.2008

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  Escape Пет Дек 19, 2008 6:44 pm

Няма няма ... остава си тайна между нас двамата и още покрай 20тина души Smile razzz но важното е че бронята е виновна , наистина е неудобно ...
Escape
Escape
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 1321
Age : 34
Местожителство : Видин
Кара : Само VOLKSWAGEN !
Регистриран на : 02.04.2008

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  shadow91v Съб Дек 27, 2008 4:34 am

калибрата е мн добра,возил съм се в нея върви доста добре
shadow91v
shadow91v
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 837
Age : 32
Местожителство : Видин
Професия : Ученик/Готвач
Кара : Adidas Godyears
Регистриран на : 08.10.2008

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  dark_diva Съб Дек 27, 2008 4:37 am

iDrive написа:Киро,ако не се запиши в БКС-то да "буташ" на някой обект или към "ТИТАН-АС" като падне снега да си на линия... mhihi mhihi mhihi

пп: Нищо лично mhihi

Върши работа като снегорин, ама при по дълбок сняг, а при по-малко ... drift (ходи на където си иска Twisted Evil )
dark_diva
dark_diva
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 459
Age : 36
Местожителство : Видин и Благоевград
Кара : Калибра 2000 16V
Регистриран на : 04.09.2008

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  Киро Съб Май 29, 2010 2:21 am

Тука на скоро колата нещо загуби мощност и започна да работи все-едно са и запушени гърнетата.
Един бърз преглед от специалист показа, че всъщност проблема е в гарнитурата на главата м/у 1-ви и 2-ри и м/у 2-ри и 3-ти и м/у 3-ти и 4-ти цилиндър eek -Демек не е останало място, където да не се е пробила mhihi

...якоо

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади T6d70493

...2 часа при наш човек и мотора е като нов devil

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади 29647_396502034410_739774410_3981662_1514543_n

...следва трансплантация на Корсата devil devil devil
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  ioshi_s_golf Съб Май 29, 2010 4:11 am

Кофти работа с гарнитурата. Айде слагай ц20хе-то в дзверо Smile
ioshi_s_golf
ioshi_s_golf
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 770
Age : 34
Кара : RENAULT 5 GT B18FT БЪРБИНЯК
Регистриран на : 21.01.2009

Върнете се в началото Go down

Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади Empty Re: Историята на една Калибра ХЕ, разказана в реставрация с мнооого изненади

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите