AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Малко нововъведение в правилника на форума...

+6
dark_diva
Escape
A4line
Влади
shadow91v
Киро
10 posters

Go down

Малко нововъведение в правилника на форума... Empty Малко нововъведение в правилника на форума...

Писане  Киро Вто Окт 21, 2008 8:26 pm

Здравейте, колеги!

Заради зачестилите спорове, караници и оплаквания заради различни сектантски спорове, от сега нататък всякакви нападки по отношение на дадена марка ще бъдат трити без предупреждение.

В това число влизат всякакви коментари от сорта на: ръжди, кошници, курници и т.н. текстове, снимки и клипчета
, които може да са забавни и остроумни за автора, но в същото време да звучат и изглеждат
обидно за други потребители на форума.

Изключение, разбира се, правят добре обосновани мнения "защо една кола е по-добра от друга" които нямат за цел да подиграват или обиждат.

Правилото няма да бъде прилагано за раздела Streetracing, където е и мястото за обсъждане и отправяне на предизвикателства. Там мисля, че можем да допуснем компромис, НО само до определена степен.

Моля, за вашите коментари!
hi


Последната промяна е направена от Киро на Пет Окт 02, 2009 6:25 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Малко нововъведение в правилника на форума... Empty Re: Малко нововъведение в правилника на форума...

Писане  shadow91v Вто Окт 21, 2008 8:58 pm

прав си киро ok
shadow91v
shadow91v
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 837
Age : 32
Местожителство : Видин
Професия : Ученик/Готвач
Кара : Adidas Godyears
Регистриран на : 08.10.2008

Върнете се в началото Go down

Малко нововъведение в правилника на форума... Empty Re: Малко нововъведение в правилника на форума...

Писане  Влади Вто Окт 21, 2008 10:37 pm

Общо взето да бяхме някакво голямо community да има дискриминция, ние сме една шепа хора та малко не върви да се храниме Smile Ясно е, че всеки си има някакви убеждения и симпатизира на дадена марка.
Влади
Влади
LADA Team Vidin
LADA Team Vidin

Брой мнения : 285
Местожителство : Видин
Професия : wannabe
Кара : 15-16 годишни..
Регистриран на : 16.04.2008

Върнете се в началото Go down

Малко нововъведение в правилника на форума... Empty Re: Малко нововъведение в правилника на форума...

Писане  A4line Вто Окт 21, 2008 10:59 pm

Като цяло това да не се отправяд заяжданици и "остроумни" коментари си е предвидено още с правилника, който май май малко хора са чели. Разбирам Киро, и го подкрепям... просто разберете че изказите с "остроумен" подтекст са "смешни" cofe
A4line
A4line
Team
Team

Брой мнения : 480
Age : 39
Местожителство : sofia
Професия : Студент :)))
Кара : Opel Corsa B ^ Audi A4 1.9TDI
Регистриран на : 01.04.2008

http://www.myspace.com/nppline

Върнете се в началото Go down

Малко нововъведение в правилника на форума... Empty Re: Малко нововъведение в правилника на форума...

Писане  Escape Сря Окт 22, 2008 12:27 am

Съгласен съм с Киро , но какво е провокирала тема като тази и надписа не на автодискриминацията в авто видин..... трябва нещо бая сериозно да е било dknow think
Escape
Escape
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 1321
Age : 34
Местожителство : Видин
Кара : Само VOLKSWAGEN !
Регистриран на : 02.04.2008

Върнете се в началото Go down

Малко нововъведение в правилника на форума... Empty Re: Малко нововъведение в правилника на форума...

Писане  dark_diva Сря Окт 22, 2008 12:48 am

Escape написа:Съгласен съм с Киро , но какво е провокирала тема като тази и надписа не на автодискриминацията в авто видин..... трябва нещо бая сериозно да е било dknow think
Според мен си е сериозно и това го виждат всички - освен лични нападки и т.н. теми на невинни потребители се пълнят с ГЛУПОСТИ и спам, последния пример е темата на Elli в раздела кой, кой е.
Всеки има право да изказва мнение, но нека не се нападаме и дразним един друг! ok
dark_diva
dark_diva
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 459
Age : 36
Местожителство : Видин и Благоевград
Кара : Калибра 2000 16V
Регистриран на : 04.09.2008

Върнете се в началото Go down

Малко нововъведение в правилника на форума... Empty Re: Малко нововъведение в правилника на форума...

Писане  1223е Сря Окт 22, 2008 3:48 am

Да си кажа право време беше да се обърне внимание на този проблем, според мен хората които проявяват автодискриминация са много малко и едва ли ще престанат, но се радвам че се обръща внимание на това.

1223е
Видински авто ентусиаст
Видински авто ентусиаст

Брой мнения : 224
Регистриран на : 23.04.2008

Върнете се в началото Go down

Малко нововъведение в правилника на форума... Empty Re: Малко нововъведение в правилника на форума...

Писане  road_mast3r Сря Окт 22, 2008 4:23 am

евала за темата и аз отдавна наблюдавам тоя момент с нападките, така че да напълно съм съгласен с киро. ok
road_mast3r
road_mast3r
ITAL Mania Vidin
ITAL Mania Vidin

Брой мнения : 281
Age : 35
Местожителство : Единбург / Видин
Професия : P.I.M.P / студент
Кара : Chrysler Voyager 2.4 16v
Регистриран на : 09.04.2008

https://www.facebook.com/home.php#/profile.php?id=1473026862&ref=

Върнете се в началото Go down

Малко нововъведение в правилника на форума... Empty Re: Малко нововъведение в правилника на форума...

Писане  Escape Сря Окт 22, 2008 4:53 am

Съгласен съгласен, абсолютно с вас, но точно сега не мога да се сетя нещо конкретно и даже дали и аз съм изказва такива мнения , наистина в момента не се сещам дали съм "обвиняем по темата и ако е така , мойте извинения за всички които съм обидил ядосал и т.н. който ме познава знае, че не съм такъв, иначе съм съгласен напълно и ви подкрепям.
Escape
Escape
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 1321
Age : 34
Местожителство : Видин
Кара : Само VOLKSWAGEN !
Регистриран на : 02.04.2008

Върнете се в началото Go down

Малко нововъведение в правилника на форума... Empty Re: Малко нововъведение в правилника на форума...

Писане  Huku Сря Окт 22, 2008 5:00 am

Всички сме обвиняеми... ни Не може и без някой спор... така си е dknow


п.п. Киро... Махни синия надпис или го направи поне с Обикнвен цвят ok
Huku
Huku
ITAL Mania Vidin
ITAL Mania Vidin

Брой мнения : 2273
Age : 37
Местожителство : София
Професия : CAPO DI TUTTI CAPI
Регистриран на : 30.03.2008

http://www.auto-vidin.com

Върнете се в началото Go down

Малко нововъведение в правилника на форума... Empty Re: Малко нововъведение в правилника на форума...

Писане  Киро Сря Окт 22, 2008 5:05 am

Huku написа:Всички сме обвиняеми... ни Не може и без някой спор... така си е dknow


п.п. Киро... Махни синия надпис или го направи поне с Обикнвен цвят ok

Важното е да е ИЗКЬОРАВЯВАЩ докато го забелеат достатъчно хора, пък после ще го махна hi
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Малко нововъведение в правилника на форума... Empty Re: Малко нововъведение в правилника на форума...

Писане  o.kamenov Чет Фев 05, 2009 2:58 pm

Съгласен съм с Киро. Няма място за нападки във форума. Аз си мисля, че всеки би карал по някой Lexus, Bentley и т.н. ама толкова са ни възможностите. Всеки от нас полага някакви грижи за колата си и е дал частичка от себе си, за да я направи във вид, който да му доставя удоволствие. Така че нека уважаваме другия, респективно избора му за кола.

Малко нововъведение в правилника на форума... 782266
o.kamenov
o.kamenov
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 245
Age : 42
Местожителство : Велико Търново
Кара : Опел Астра 1.8 моно '93
Регистриран на : 20.04.2008

Върнете се в началото Go down

Малко нововъведение в правилника на форума... Empty Re: Малко нововъведение в правилника на форума...

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите