AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ЧЕРЕН СПИСЪК

+24
cardiag
klb.
slavyanbg
racing_team_vidin
lubomitko
Alex_vd
Huku
smeshko_
karadir
dark_diva
racing fen
idrive
cek0
leonardo_vd
Vladk0
BIMBO
shadow91v
_______
peterl
pavkata
road_mast3r
AnGoRa$3To
eizo
Киро
28 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  Киро Чет Апр 03, 2008 5:35 am

ЧЕРЕН СПИСЪК K050

Ако сте недоволни от обслужване, цени или свършена работа някъде из Видин и околията, пишете тук!
БЕЗ ОБИДИ - спазвайте добрия тон! Ако не сте съгласни с мнението на някой, пишете пак тук.
Необосновани мнения и спам ще бъдат трити!

Arrow

Edit: Huku
Брат правя темата важна за да може всеки да сподели и Види за какво става дума
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Сервиза до математическата

Писане  Киро Чет Апр 03, 2008 5:56 am

Изключително съм недоволен от сервиза до математическата, точно срещу Елените Exclamation

Отидох при тях да ми сложат по-голямите апарати и дискове отпред на Вектрата.
1. Взеха ми страшно скъпо.

Веднага разбрах, че дисковете са криви (взех ги втора употреба) и на другия ден върнах колата пак при тях.
Помолих да ми направят реглаж на преден мост и баланс на гумите, за да съм сигурен че проблема не е от нещо друго.

2. При реглажа са ми изкривили волана.

На другия ден вече не се върнах при тях, а отидох при мои приятел да ми смени той кривите дискове. Като свали старите ми показа, че:

3. Дори не са си направили труда да почистят главините.

Там където ляга диска бяха целите в ръжда. Това не може да не са го видяли Evil or Very Mad + това почистването на това място при смяна на дискове е задължително, дори и да няма ръжда...

4. Разпробили са единия фиксиращ винт, като са махали оригиналните дискове и не са го сменили, а направо са надянали диска отгоре. Моя човек отви разпробития винт с ръка и го сменихме. Едно такова винтче струва стотинки.

Най-жалкото е че хората от сервиза познават баща ми. Той си паркира буса там на платения им паркинг. Като закарах колата втория път (за реглаж), той беше с мен и си говориха нещо... Така че са знаели, че правят кола на познат и пак са си оставили ръцете.

Може ли такова нещо?! И то в един от най-скъпите сервизи във Видин... знам само, че повече там няма да стъпя!
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  eizo Пет Апр 04, 2008 2:18 pm

Аз ще кажа за Краси Газаджията, сега е някъде около Аско Деница май, преди беше до английската гимназия.
Значи, имах едно Клио 1.4 енерджи мотор, Бош моноинжекция. Сложих му газ в Пловдив, един от най-добрите газаджии в БГ се оказа,че е близък на мой приятел. Той си има сервиз и газстанция - самия той вече не слага газови, а си е наел хора, но на мен ми я монтира той. Газовата беше Ренцо Ланди. Колата си вървеше идеално, но в един момент започна да гасне. Тогава бях във Видин и реших да отида до Краси, защото преди няколко седмици беше сложил БРЦ газова на баща ми на шамада и я беше направил перфектно. Отивам при него и той още от вратата като разбра, че е БОШ почна да ми говори, че ми трябвал емулатор и не знам си какво още и за 120 лева щял да я оправи....Аз реших да помисля и се обадих на моя човек от Пловдив. В крайна сметка след няколко дни отидох до Пловдив и майстора ми оправи колата точно за 15 минути без да й слага никакви допълнителни устройства, каза че точно БОШ-а не се нуждае от нищо допълнително. Та в крайна сметка малко се подразних от Краси Газаджията...може и да е добър, но...знам ли.
eizo
eizo
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 363
Age : 43
Местожителство : София/Видин
Професия : Globul Procurement
Кара : на дедо си Волга-та
Регистриран на : 03.04.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  AnGoRa$3To Съб Май 10, 2008 6:36 am

а бе аз сам сагласен с Бат Киро тоя сервиз до елените е много пропаднал..... аз и баща ми си закарахме мерцедесчето там да му сменят полуоската и амортисиорите и ко става от Видин до Белоградчик полуоската започва да грома яко :D на другия ден баща ми се връща във сервиза сас два испуснали амортисиора и счупена "чисто нова" полуоска...... за тия гадове там нямам думи Evil or Very Mad а за мен добър маистор в града е Гени Камилата
Smile


Последната промяна е направена от AnGoRa$3To на Пон Май 19, 2008 7:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
AnGoRa$3To
AnGoRa$3To
Господин Мигач

Брой мнения : 188
Age : 34
Местожителство : Чачин Камик (Пич Мала) :D
Кара : Clio 1.4 Energy
Регистриран на : 12.04.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  road_mast3r Съб Май 10, 2008 8:34 pm

аз също съм много недоволен от този същия сервиз. преди 1 година ходихме там, за реглаж на предницата и от тогава с един чифт чисто нови гуми кара по 15 000-20 000 км. това си не е работа.
П.П. Някой ако може да ми препоръча някой наистина добър майстор за тагава услуга ще съм му много благодарен. Neutral
road_mast3r
road_mast3r
ITAL Mania Vidin
ITAL Mania Vidin

Брой мнения : 281
Age : 35
Местожителство : Единбург / Видин
Професия : P.I.M.P / студент
Кара : Chrysler Voyager 2.4 16v
Регистриран на : 09.04.2008

https://www.facebook.com/home.php#/profile.php?id=1473026862&ref=

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  pavkata Нед Май 11, 2008 3:31 am

добрия реглаж на мостовете зависи наи вече от стенда,а такъв много хубав има при "рижия"-на панония,близо до мистика.а и момчето което ще го направи е в час,би трабвало да нямаш проблеми след това на пътя
pavkata
pavkata
Raising Sun Team
Raising Sun Team

Брой мнения : 64
Age : 49
Местожителство : видин
Професия : боядисвам коли,фен съм на дрифтинга
Кара : TOYOTA COROLLA AE 86
Регистриран на : 29.04.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty сервиза до мат. гимназия

Писане  peterl Съб Май 31, 2008 4:18 pm

Още един глас против сервиза срещу елените.Ноември миналата година отидох да ми сменят носача, защото беше много изкривен след ПТП.Отидох оставих си колата, след 10 мин. един клатик*рец(маи беше шефа) доиде и ме изгони от сервиза, понеже съм пречел на "майстора".Аз излязох и отидох да пия кафе.След 1 час ми се звъни на телефона да дойда да си взема колата.Отивам и "майстора" ми вика: "при отвиването, биалетката се счупи.За това сега ще има едно тропане докато не е смениш."Аз се подразних, като е счупил да ми сложи нова за негова сметка.Докарал съм колата със здрава биал.Отивам на касата, където една овча п*тка ми взе 27 лв. за смяна на носач eek След 2 седмици смених биалетата с нова.Тропането си остана.След кратък оглед установих, че шарнира си е заминал :S .Което не е възможно.Колата беше с абсолютно здрави шарнири.Преди да сменят носача нищо клопаше!Вече няколко пъти ми казват да отида някъде и те ще ми звъннат да дойда и да си е взема.В 60% от случаите са ме прее*авали!Следващия път, като ми кажат така, паля и тръгвам.Искам собствениците(защото тези неща не стават без тяхно знание) да ми изядът точно правия х*и!Писнало ми е от такива devil Извинявам се за цветущите изрази!
Поздрави!

Едит от Киро:
peterl написа:Извинявам се за цветущите изрази!
censored censored censored censored защото censored censored и censored censored censored като censored при censored censored !!! smqh

peterl
Пали гумите на четвърта
Пали гумите на четвърта

Брой мнения : 89
Age : 37
Местожителство : София/Видин
Кара : А4 B5 1.6ADP
Регистриран на : 31.05.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Ти ЛУД ли си

Писане  _______ Нед Окт 19, 2008 6:30 pm

Ka4o_pi4a написа:Първия нещо него разбрах де се намира ?
А 2-я е сервиза на Владо (Рижия), аз го познавам и съм ходил 5-6 пъти там и съм страшно доволен. Миналото лято отидох към 6 вечерта при тях да ми сменят задните амортесиори и всички клетки бяха пълни, обясних им че същата нощ ще тръгвам за морето с колата и хората изкараха крикове, инструменти отпред пред сервиза и там свършиха работа по възможно най-бързия начин. Евтина и качествена е работата при тях - гарантирам !!!
Тоя сервиз на рижия е гола вода от кво си доволен незнам ако са ти сменили маслото да но за нешто по сериозно и дума да не става, генчо камилата съшто е гола вода "във Видин добър сервиз НЯМА"!!!!!!

Мнението ви е преместено в правилната тема. Спазвайте добрия тон!
_______
_______
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 11
Регистриран на : 29.05.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  shadow91v Сря Окт 29, 2008 3:20 pm

ей за мен сервиза на рижия е гола вода както спомена някой колега по гаре,брат ми като си взе Citroen Xantia 2,0HDI хода при рижия и тама три човека седят под тая кола и се чудят от кеде капе масло и накрая отидохме в сервиза на Citroen значе там нямат грешка,попринцип работя много добре по Renaut и съм ги признал ето и една снимка на колата http://www.impulse.bg/photos/by/548857/view/7680905 не е нищо специално,но все пак върви 110 коня

Мнението ви е преместено в правилната тема. Спазвайте добрия тон!
shadow91v
shadow91v
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 837
Age : 32
Местожителство : Видин
Професия : Ученик/Готвач
Кара : Adidas Godyears
Регистриран на : 08.10.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  BIMBO Пет Дек 26, 2008 1:19 am

О вав Ситуен са страшни специалисти,ама сас смо за снимка убави че са им убави гащеризоните. mhihi
BIMBO
BIMBO
Видински авто ентусиаст
Видински авто ентусиаст

Брой мнения : 295
Кара : на врати
Регистриран на : 05.05.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  Vladk0 Сря Яну 28, 2009 4:46 am

Мом4ета , незнам кои му харесфа и кои не , амм при рижия в сервиза 4астите или не са кат хората или ти дават за друг модел кола , хем по каталог хем ала бала , и накрая какво се пол4ава? , преебан си от всякаде набутваш се за нещта които не ти варсшт рбаота , напротв сасипват ти вси4ко
Vladk0
Vladk0
Само хаби феродото
Само хаби феродото

Брой мнения : 33
Age : 123
Местожителство : Vidin
Професия : Laborant
Кара : Corsa
Регистриран на : 27.01.2009

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  shadow91v Сря Яну 28, 2009 5:41 am

брат ми ката си взе citoren-а баща ми го води при камилата,рижия и никъде на разбраха от къде капе масло седят 3-ма човека при рижия и гледат и се чудят от къде капе,накрая брат ми отиде в сервиза на Citroen и тама веднага му казаха кув е проблема ok
shadow91v
shadow91v
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 837
Age : 32
Местожителство : Видин
Професия : Ученик/Готвач
Кара : Adidas Godyears
Регистриран на : 08.10.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  leonardo_vd Вто Фев 24, 2009 6:32 am

shadow91v написа:брат ми ката си взе citoren-а баща ми го води при камилата,рижия и никъде на разбраха от къде капе масло седят 3-ма човека при рижия и гледат и се чудят от къде капе,накрая брат ми отиде в сервиза на Citroen и тама веднага му казаха кув е проблема ok
Не е нужно да го казваш по 2 пъти. dknow
А по темата:
Аз вече услуги на сервизи не ползвам, а всичко си правя сам. Така няма кой да критикувам, а относно различните части които дават.... ми като не умеят да работят с програмите за тази цел, много ясно че ще грешат. Аз когато ходя за части, отивам направо с номера на часта и така нема грешка.
leonardo_vd
leonardo_vd
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 558
Age : 44
Местожителство : http://vwclub.bg/forum
Кара : Бързи голфове
Регистриран на : 03.05.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  cek0 Сря Фев 25, 2009 4:00 am

Миналата седмица шефа ми си закара мерцеда нещо да му правят.Незнам как се казва сервиза но се намира на ул.Теодосий търновски в края на улицата към малата. Пичовете го дигат на онея вилици ли са ко са и мерцедеса пада от едната страна, добре че шефа си купи още 1 мерцедес за части .. smqh отдясно му остана само фарове и стоповее сичко друго на парам парчета ... Вече една седмица немогат да го оправят ...
cek0
cek0
Само хаби феродото
Само хаби феродото

Брой мнения : 49
Age : 37
Местожителство : Видин
Професия : мебелист ... :)
Кара : Сузуки Суифт 1.0
Регистриран на : 25.01.2009

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  idrive Сря Фев 25, 2009 4:14 am

cek0 написа:Миналата седмица шефа ми си закара мерцеда нещо да му правят.Незнам как се казва сервиза но се намира на ул.Теодосий търновски в края на улицата към малата. Пичовете го дигат на онея вилици ли са ко са и мерцедеса пада от едната страна, добре че шефа си купи още 1 мерцедес за части .. smqh отдясно му остана само фарове и стоповее сичко друго на парам парчета ... Вече една седмица немогат да го оправят ...
Познавам майсторите и да ти кажа ,че е било инцидент,а не че са недъгави майстори !!!
И малко преувеличаваш с щетите...Нищо лично ама бях там !
idrive
idrive
Moderator
Moderator

Брой мнения : 948
Местожителство : Видин
Професия : Началник
Кара : BMW триста и дваесе
Регистриран на : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  cek0 Сря Фев 25, 2009 4:21 pm

iDrive написа:
cek0 написа:Миналата седмица шефа ми си закара мерцеда нещо да му правят.Незнам как се казва сервиза но се намира на ул.Теодосий търновски в края на улицата към малата. Пичовете го дигат на онея вилици ли са ко са и мерцедеса пада от едната страна, добре че шефа си купи още 1 мерцедес за части .. smqh отдясно му остана само фарове и стоповее сичко друго на парам парчета ... Вече една седмица немогат да го оправят ...
Познавам майсторите и да ти кажа ,че е било инцидент,а не че са недъгави майстори !!!
И малко преувеличаваш с щетите...Нищо лично ама бях там !

и аз нищо лично но това бяха думите на шефа непреувелиавам аз а шефа така каза незнам инцидент ли е или какво но той го изкара така! След като ги знаеш майсторите и са кадърни няма лошо на всеки се случват инциденти.
cek0
cek0
Само хаби феродото
Само хаби феродото

Брой мнения : 49
Age : 37
Местожителство : Видин
Професия : мебелист ... :)
Кара : Сузуки Суифт 1.0
Регистриран на : 25.01.2009

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  racing fen Съб Мар 07, 2009 12:06 am

Да ви кажа 4е това масло bizol дето един тук го рекламира е голям БОКЛУК. За 1500 км. долях 0.5 л. а преди това не съм имал проблеми ЧЕРЕН СПИСЪК 258565

racing fen
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 2
Регистриран на : 07.03.2009

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  dark_diva Съб Мар 07, 2009 1:46 am

racing fen написа:Да ви кажа 4е това масло bizol дето един тук го рекламира е голям БОКЛУК. За 1500 км. долях 0.5 л. а преди това не съм имал проблеми ЧЕРЕН СПИСЪК 258565
За да може да се разбере какво точно е станало, кажи каква кола караш, какво масло си сипал, от къде си го взел и т.н. Не е задължително маслото да не е хубаво, може нещо друго да не е наред, ама нали така е най-лесно друг да ни е виновен!
dark_diva
dark_diva
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 459
Age : 36
Местожителство : Видин и Благоевград
Кара : Калибра 2000 16V
Регистриран на : 04.09.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  racing fen Съб Мар 07, 2009 9:09 pm

карам бмв 320 с верижния мотор и преди да сменя с бизол10-40 нямах ядове. help

racing fen
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 2
Регистриран на : 07.03.2009

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  karadir Сря Мар 11, 2009 8:04 am

При нас в Северозападнала България няма добри сервизи. Всичко е аматьорска работа. Лично мнение, да не обидя някой.
karadir
karadir
Пали гумите на четвърта
Пали гумите на четвърта

Брой мнения : 65
Age : 38
Местожителство : Белоградчик, Испания
Професия : Безработно копеле
Кара : Renault Megane 1.9 dCi 120 кончета
Регистриран на : 31.08.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  smeshko_ Сря Мар 11, 2009 2:35 pm

racing fen написа:Да ви кажа 4е това масло bizol дето един тук го рекламира е голям БОКЛУК. За 1500 км. долях 0.5 л. а преди това не съм имал проблеми ЧЕРЕН СПИСЪК 258565
аз пак сам сипвал над 15 туби и около 250 литра от наливното и никои не се е оплакал а ако познавате ЛОКО с сузуки слифта червения за 11500 километра на него е спаднало само 200 грама (а нали знаете как кара) та си оправи колата
ok
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10684533


Последната промяна е направена от smeshko_ на Сря Мар 11, 2009 2:44 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
smeshko_
smeshko_
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 607
Age : 43
Местожителство : видин
Професия : автомонтиор
Кара : OPEL само
Регистриран на : 18.10.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  smeshko_ Сря Мар 11, 2009 2:36 pm

karadir написа:При нас в Северозападнала България няма добри сервизи. Всичко е аматьорска работа. Лично мнение, да не обидя някой.
а ти като ти се счупи колата каде си я правиш да карам и моята
smqh
smeshko_
smeshko_
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 607
Age : 43
Местожителство : видин
Професия : автомонтиор
Кара : OPEL само
Регистриран на : 18.10.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  karadir Сря Мар 11, 2009 10:50 pm

Ми да прав си. Хаха карал съм я да ми я правят, но не съм доволен наистина, 4 сервиза различни и нито един един нестава... Хах а да ми сложат музиката ми искаха 120 лв smqh Я да си...... С A4line я напраихме за 4 часа и всичко беше ток и жица ok . Запомнете - неплащайте да ви слагат музиката на колата - не е трудно и сам човек може да го направи. Само една тъпа гаранция няма да важи ама закво ви е.
karadir
karadir
Пали гумите на четвърта
Пали гумите на четвърта

Брой мнения : 65
Age : 38
Местожителство : Белоградчик, Испания
Професия : Безработно копеле
Кара : Renault Megane 1.9 dCi 120 кончета
Регистриран на : 31.08.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  Huku Сря Мар 11, 2009 11:47 pm

karadir написа:Ми да прав си. Хаха карал съм я да ми я правят, но не съм доволен наистина, 4 сервиза различни и нито един един нестава... Хах а да ми сложат музиката ми искаха 120 лв smqh Я да си...... С A4line я напраихме за 4 часа и всичко беше ток и жица ok . Запомнете - неплащайте да ви слагат музиката на колата - не е трудно и сам човек може да го направи.

Може и сам... нали, ти там ми я сложи моята smqh
Huku
Huku
ITAL Mania Vidin
ITAL Mania Vidin

Брой мнения : 2273
Age : 37
Местожителство : София
Професия : CAPO DI TUTTI CAPI
Регистриран на : 30.03.2008

http://www.auto-vidin.com

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  karadir Чет Мар 12, 2009 6:07 am

Да братовчед, ама и ти ми помага зави болчето на чистачката ok
karadir
karadir
Пали гумите на четвърта
Пали гумите на четвърта

Брой мнения : 65
Age : 38
Местожителство : Белоградчик, Испания
Професия : Безработно копеле
Кара : Renault Megane 1.9 dCi 120 кончета
Регистриран на : 31.08.2008

Върнете се в началото Go down

ЧЕРЕН СПИСЪК Empty Re: ЧЕРЕН СПИСЪК

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите