AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

пежо 106 1.5 дисел

3 posters

Go down

пежо 106 1.5 дисел Empty пежо 106 1.5 дисел

Писане  radiden Нед Окт 30, 2011 2:03 am

ЗДР.Нов съм във форума и искам да споделя проблемите с пежото което закупих наскоро.Най-големият ми проблем е горивната помпа тече нафта и то много.Ходих при майстор в Пловдив и ми каза сумата от 350 лв което ми се стори множко за тая кола като ще я ремонтира.Какво бихте ми споделили по този проблем и по това че като изрежа колата на 3-4 предавка до долу газта имам предвид колата се форсира все едно не е на скорост.За сега тези проблеми по автомобила най ме тревожат а дали ще иска и основен ремонт ще му мисля като разбера дали ще мога да ги отстраня по най малко болезнения начин за джоба.

radiden
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 2
Регистриран на : 30.10.2011

Върнете се в началото Go down

пежо 106 1.5 дисел Empty Re: пежо 106 1.5 дисел

Писане  Киро Нед Окт 30, 2011 9:23 am

Добре дошъл!

Моля, разгледай форума преди да пускаш теми!
Този раздел е за проблеми, въпроси и предложения свързани с форума. На тази тема не и е тук мястото idea
Местя я в правилния раздел.
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

пежо 106 1.5 дисел Empty Re: пежо 106 1.5 дисел

Писане  radiden Нед Окт 30, 2011 11:57 pm

Ремонти, Tuning и Технически Въпрос,го разбрах като за проблема с мен затова и споделих че съм нов нещо трудно се ориентирам в сайта ако може да ми кажеш точно къде и как нещо като стъпка по стъпка.Мерси!!!


Edit от Киро
Колега, темата ти беше пусната в раздел "Предложения, проблеми, въпроси и Новини" със следното описание под заглавието на раздела -"Всичко свързано с Форума". Аз я преместих тук в "Ремонти, Tuning и Технически Въпроси". Под заглавието на всеки раздел има кратко описание за какви теми е предназначен ok

radiden
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 2
Регистриран на : 30.10.2011

Върнете се в началото Go down

пежо 106 1.5 дисел Empty Re: пежо 106 1.5 дисел

Писане  smeshko_ Пон Окт 31, 2011 2:07 am

(.Какво бихте ми споделили по този проблем и по това че като изрежа колата на 3-4 предавка до долу газта имам предвид колата се форсира все едно не е на скорост)
според мен си за сединител а по повод гнп по добре си земи втораупотреба ислагаи
smeshko_
smeshko_
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 607
Age : 43
Местожителство : видин
Професия : автомонтиор
Кара : OPEL само
Регистриран на : 18.10.2008

Върнете се в началото Go down

пежо 106 1.5 дисел Empty Re: пежо 106 1.5 дисел

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите