AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ако обичате нашия разпаднал град

+3
Vidinskia....Слави
slavyanbg
dedav
7 posters

Go down

ако обичате нашия разпаднал град Empty ако обичате нашия разпаднал град

Писане  dedav Вто Апр 05, 2011 2:27 am

След напразните ми опити да публикувам снимка на нашия булевард в аз репортера на сайта на BTV реших да пробвам и в NOVA TV,там ми приеха снимката.Молбата ми е напишете коментар и дано ни чуят ето линк на снимката http://novatv.bg/reportages/view/3590/%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%B1%D1%83%D0%BB.%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D1%8F/

dedav
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 16
Местожителство : видин
Професия : произвотство на лодки
Кара : golf 2
Регистриран на : 09.09.2009

Върнете се в началото Go down

ако обичате нашия разпаднал град Empty Re: ако обичате нашия разпаднал град

Писане  slavyanbg Вто Апр 05, 2011 4:26 am

Инициативата е хубава колега, обаче аз чух, че ремонт на белуварда няма да има докато не стане моста, защото сега преминават тежкотоварни камиони и рушат пътя и един ремонт сега би бил безсмислен!!!
slavyanbg
slavyanbg
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 317
Age : 38
Местожителство : Видин
Професия : Студент
Кара : Opel Vectra A GT 2.0
Регистриран на : 20.02.2009

Върнете се в началото Go down

ако обичате нашия разпаднал град Empty Re: ако обичате нашия разпаднал град

Писане  Vidinskia....Слави Вто Апр 05, 2011 5:03 am

Правиме протести до дупка,неми пука дали ще го счупат тези от моста те после каквото са направи ли ще го направят,сега ме интересува да почне града да ни се прави и да се строи,имаме една камара фабрики запостели,трябват няколко добри инвеститори и всичко може да се въстанови,каде са ни тролейте като си ги заслужаваме,каде са ни хубавите пътища, НЯМА ГИ НО ДО СЕГА !!!!!!!! От сега нататак само протести и то до дупка,не ми пука ако трябва ще легна на пътя но ще затворим и пътища и линий и всичко не ме ебе вообще,този град има история има всичко,само един свестен кмет му трябва за да се развием,ПО ДЯВОЛИТЕ един кемт на Монтана и Враца мислят за града си а нашите какво правят чешат се по главата,хайде по бързо да се насрочи дата за следващият протест и отиваме всички !!!!!!!!!!!!!! ok
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

ако обичате нашия разпаднал град Empty Re: ако обичате нашия разпаднал град

Писане  slavyanbg Вто Апр 05, 2011 5:48 am

От такива като теб се нуждаем Слави, но жалко, че на хората не им пука толкова много!!!
slavyanbg
slavyanbg
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 317
Age : 38
Местожителство : Видин
Професия : Студент
Кара : Opel Vectra A GT 2.0
Регистриран на : 20.02.2009

Върнете се в началото Go down

ако обичате нашия разпаднал град Empty Re: ако обичате нашия разпаднал град

Писане  dedav Вто Апр 05, 2011 2:58 pm

ТЕ ДОРИ И КАМИОНИТЕ ИЗБЯГВАТ БУЛЕВАРДА И ДОКАТО СТАНЕ МОСТА ГОТОВ НИЕ ЩЕ СЕ ДВИЖИМ С КАРУЧКИ

dedav
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 16
Местожителство : видин
Професия : произвотство на лодки
Кара : golf 2
Регистриран на : 09.09.2009

Върнете се в началото Go down

ако обичате нашия разпаднал град Empty Re: ако обичате нашия разпаднал град

Писане  Vidinskia....Слави Сря Апр 06, 2011 8:34 am

Днес в един видински сайт прочето че се задава нов протест,един от организаторите е говорил че ще има още протести и несме проключили,така трябва,сега чакаме само да насрочат дата за протеста и съм 1-ви,немам търпение,трябва да се разбере че нещата няма да се оставят така,искаме всички пътища да се оправят с нови настилки а не закърпване,да се направят кръгови движения както са го планирали и да се пуснат тролей в движение,като един Европейски град трябва да имаме и европейски транспорт,другото което е важно,всичките предприятия кадето седят запостели имат толкова голям потенциал в тях за развиване на много неща даже и за тяхното възстановяване,имаме летище което ако се оправи и постегне спокойно може да стане добра дестинация за България,имаме си речна гара която със всеки ден запостява и вътре в зградата вместо да има работещи хора има охрана и дискотека която се допускат деца набори 94-95-96,представете си само ако имахме кмет който искаше нашия град да се развива,сега нямаше да сме на това дередже а щяхме да имаме пътища със сигурност,щяхме да имаме и летище и речна гара,щяхме да се развием много и в туризма,нямам думи съграждани един такъв човек ни трябва който сутрин да става за мисулта как да привлече инвестиций и да си ляга с мисълта че вече го е измислил как да стане,това е истинския кмет,една Враца и една Монтана имат кметове които искат градовете им да просперират а нашия кмет иска да ни затрие,как хората да имат стимул да правят деца точно тук във Видин като за първородно дете ти дават 110 лева,ЕБАТИ ПОДИГРАВКАТА,110 лева за едно бебе ще стигнат само за половин месец,даже може и да не стигне и за толкова,каква излагация и какъв срам,аз ви казвам,незнам кой ден ще излезнеме 10-20 човека и ще ни е писнало само да ни лъжат и само да си чупиме колите и да работиме за 300 лева на месец и ще идеме и ще направим някоя глупост,немога да си обясня как един кмет може да лъже хората които са го избрали,та аз при мисълта че един град хора са ми гласували доверие всеки ден ще мисля как да сложа нова лампа в Акджамия и как да озеленя всяка градинка и всеки парк,как да оправя пътищата,КАК ДА НАМЕРЯ ИНВЕСТИТОРИ,КАК ДА РЕКЛАМИРАМ НАШИЯТ ГРАД,хора това са прости неща с които хората се сблъскват в един момент а има и такива хора които не се сблъскват и си прибират парите в джоба и казват,че нямат и трябва да теглят заем,трябва ни кмет Видинчанин който да удари по масата и всичи във Видин да слушат него,всеки месец да излиза пред съвете и да се допитва до нас какво трябва да направи как да го направи и защо точно това да направи,колко е просто а хора ???? Жал ми е за нашия град,продължава да го съсипва и този кмет,кога ще дойде кмета на истината ???????? КОГА?????? Но в едно съм сигурен,протестите продължават и то до дупка,не ми пука от полицай,не ми пука от кмет,управници и т.н. Интересува ме само Видин,защото след 1-2 години ми писне аз ще трябва да си тръгна от Видин и да спечеля повече пари защото тука нищо не печелиш тук можеш само да преживяваш,аз искам да видя градат ни променен да го видя на картата на Eвропа,като достоен град !!!!!! ПРОТЕСТИ ДО ДУПКА,ТРЯБВА ДА СМЕ ЕДИННИ И ЩЕ ПОСТИГНЕМ МНОГО УСПЕХХХХ СИ ПОЖЕЛАВАМ !!!!!!!!!!!!! ВИДИН НАД ВСИЧКО !!!!!!!!!!
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

ако обичате нашия разпаднал град Empty Re: ако обичате нашия разпаднал град

Писане  dedav Чет Апр 07, 2011 1:43 pm

С ВАША ПОМОЩ УСПЯХНЕ ДА ИЗДИГНЕМ СНИМКАТА НА МИЗЕРНИЯ НИ БУЛЕВАРД ПРИ НАЙ ПОСЕШТАВАНИТЕ ЗА КОЕТО САМ ВИ МНОГО БЛАГОДАРЕН ДАНО НАПРАВИ НЯКАКВО ВПЕЧАТЛЕНИЕ (ДАНО ДАНО НО НАДАЛИ)

dedav
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 16
Местожителство : видин
Професия : произвотство на лодки
Кара : golf 2
Регистриран на : 09.09.2009

Върнете се в началото Go down

ако обичате нашия разпаднал град Empty Re: ако обичате нашия разпаднал град

Писане  InFeCTeD Пет Апр 08, 2011 5:36 am

По радиото днеска чух, че Г-н Кмета ни ще отпусне 50 000лв за ИЗКЪРПВАНЕ на булеварда и още няколко улици.
Поради липсата на медии на протестите, ще се опита да изопачи, че разбираш ли значи го прави по своя инициатива. Поне така си мисля аз :D
InFeCTeD
InFeCTeD
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 529
Age : 34
Местожителство : Видин
Професия : Домоуправител
Кара : Опел Вектра Синьо Зелена Перла
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

ако обичате нашия разпаднал град Empty Re: ако обичате нашия разпаднал град

Писане  Vidinskia....Слави Пет Апр 08, 2011 7:04 am

Протести ще има ако ще да закърпи и цело Иново през патката ми е,или болевард и пътища или да си земе тоя асвал за кърпенето на дупки и да си го навре в дебелия задни,нещастник,кмет ми бил тоя,пълен боклук,ХАЙДЕ МИСЛЕТЕ ДАТА ЗА СЛЕДВАЩИЯТ ПРОТЕСТ,ПО БЪРЗО !!!!!!!! ако обичате нашия разпаднал град 258565
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

ако обичате нашия разпаднал град Empty Re: ако обичате нашия разпаднал град

Писане  slavyanbg Нед Апр 10, 2011 2:05 am

InFeCTeD написа:По радиото днеска чух, че Г-н Кмета ни ще отпусне 50 000лв за ИЗКЪРПВАНЕ на булеварда и още няколко улици.
Поради липсата на медии на протестите, ще се опита да изопачи, че разбираш ли значи го прави по своя инициатива. Поне така си мисля аз :D

Аз пък чух нещо за някакави 2 милиона, но той това го прави, защото идват избори скоро въпреки, че Бойко няма да му позволи да е кмет втори път mhihi
slavyanbg
slavyanbg
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 317
Age : 38
Местожителство : Видин
Професия : Студент
Кара : Opel Vectra A GT 2.0
Регистриран на : 20.02.2009

Върнете се в началото Go down

ако обичате нашия разпаднал град Empty Re: ако обичате нашия разпаднал град

Писане  Киро Нед Апр 10, 2011 3:41 am

Дори и Св. Рангел да беше кмет на Видин, пак нямаше да се оправи. Предишната власт просто остави общината в огромни дългове и на средата на 2-3 съдебни процеса подети от поставени лица, които нямаше как да не бъдат загубени и съответно общината да загуби още пари. Най-яркия пример е ремонта на надлеза... поразровете се малко и ще се хванете за главата.
Да не говорим пък, че мандата на настоящите управници мина половината под правителството на тройната коалиция, които не пускаха никакви пари към Видин, защото кмета е от опозицията им. Факт е, че например община Брегово е получавала повече пари от държавата от община Видин при управлението на тройната коалиция.

Според мен лично положението е толкова на зле, че и при следващия кмет (или два) няма да видим значително подобрение.
Пък и с тези слухове, че мостаджиите се канят да си оберат крушите mhihi

Отделно никой инвеститор не иска и няма и да поиска да си заложи парите за град, който е пред изчезване + най-бедната част от Европейската Икономическа Зона + пълна липса на квалифициран персонал или желание на такъв да дойде да живее във Видин.

С две думи -няма кмет, който да може да се справи с такава каша. Необходима е радикална държавна политика по въпроса, която да се финансира чрез международен заем и която да се прилага от специално създадена комисия (в която да няма един кьорав представител от нашия край) с мандат от правителството и международни наблюдатели.

....ама кога пък ще може да се случи такова нещо при положение, че една трета от правителството ни е абсолютна турска пионка (барабар с всичките големи медии), които гледат към Тракия, а останалите ги интересува единствено Черноморието и София.

За да се реши този въпрос трябва не просто една сбирка пред община Видин. Трябва да се организират всички градове от Видинското Царство и учтиво да помолим България да ни превземе отново, че от както не сме част от страната, а продължаваме да си и пълним хазната... няма как да не западаме.

Според мен ефект ще има от едно блокиране на границата при Калотина. Нищо лично... както гърците блокираха границата с България и си получиха исканото, така и ние... -И ето го проблема -кой ще се навие на такова нещо... -Никой. smqh

crawler


Последната промяна е направена от Киро на Съб Ное 05, 2011 9:27 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

ако обичате нашия разпаднал град Empty Re: ако обичате нашия разпаднал град

Писане  smeshko_ Нед Апр 10, 2011 2:03 pm

Напално сам сагласен с Киро .И всеки един от вас да стане кмет като не му се отпускат пари няма да може да направи нищоосвем да има валшебна прачка smqh
smeshko_
smeshko_
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 607
Age : 43
Местожителство : видин
Професия : автомонтиор
Кара : OPEL само
Регистриран на : 18.10.2008

Върнете се в началото Go down

ако обичате нашия разпаднал град Empty Re: ако обичате нашия разпаднал град

Писане  idrive Нед Апр 10, 2011 5:45 pm

Видин пропада с всеки следващ кмет който дойде на власт.Защо ли?
Защото всеки дава по-големи обещания от предишния кмет и като дойде на власт краде 2 пъти повече от предшественика си 1
Това е моето мнение...
idrive
idrive
Moderator
Moderator

Брой мнения : 948
Местожителство : Видин
Професия : Началник
Кара : BMW триста и дваесе
Регистриран на : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

ако обичате нашия разпаднал град Empty Re: ако обичате нашия разпаднал град

Писане  dedav Пет Апр 29, 2011 10:28 pm


dedav
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 16
Местожителство : видин
Професия : произвотство на лодки
Кара : golf 2
Регистриран на : 09.09.2009

Върнете се в началото Go down

ако обичате нашия разпаднал град Empty Re: ако обичате нашия разпаднал град

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите