AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

+5
idrive
rashi
Huku
Киро
mart0_096
9 posters

Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  mart0_096 Съб Мар 19, 2011 6:45 pm

Колеги не видях такава тема, но ако има се извинявам. Мисля, че ще е добре да се направи организация за следващия протест на 27.03 http://gorivo.net/27-март-под-пълна-блокада/
mart0_096
mart0_096
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 21
Регистриран на : 11.02.2011

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  Киро Нед Мар 20, 2011 6:52 am

Жалко, че не съм във Видин! mhihi

...абе м/у другото ние преди като се събирахме, редовно блокирахме я ОМВ, я Сънито mhihi
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  mart0_096 Нед Мар 20, 2011 10:06 am

Киро написа:Жалко, че не съм във Видин! mhihi

...абе м/у другото ние преди като се събирахме, редовно блокирахме я ОМВ, я Сънито mhihi
така е..... ама сега нещата са сериозни, обаче като гледам колко писаха по темата...... dknow
mart0_096
mart0_096
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 21
Регистриран на : 11.02.2011

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  Huku Нед Мар 20, 2011 5:39 pm

Аз съм в София... И бях на предишният протест... Само да ви кажа че това което сте гледали по новините няма една пета от това което беше в реалност... Ако някой има интерес ще разкажа... Само ще ви кажа че моята кола беше една от тези които блокираха парламента... И на 27 пак ще съм на протест... тези горива НЕ СЕ ТЪРПЯТ Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? 501119
Huku
Huku
ITAL Mania Vidin
ITAL Mania Vidin

Брой мнения : 2273
Age : 37
Местожителство : София
Професия : CAPO DI TUTTI CAPI
Регистриран на : 30.03.2008

http://www.auto-vidin.com

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  mart0_096 Нед Мар 20, 2011 6:08 pm

Huku написа:Само да ви кажа че това което сте гледали по новините няма една пета от това което беше в реалност... Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? 501119
\
Смисъл?
mart0_096
mart0_096
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 21
Регистриран на : 11.02.2011

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  rashi Пон Мар 21, 2011 4:11 am

Аз съм ЗА да организираме един протест ама като гледам никой не пише а и трябва да се направят некви реклами за да се разпространи повече.....
rashi
rashi
Само хаби феродото
Само хаби феродото

Брой мнения : 47
Age : 32
Местожителство : vidin
Кара : mazda 626
Регистриран на : 16.03.2009

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  mart0_096 Пон Мар 21, 2011 5:11 am

rashi написа:Аз съм ЗА да организираме един протест ама като гледам никой не пише а и трябва да се направят некви реклами за да се разпространи повече.....
Такава ни е цялата работа ANGRY иначе спамери колкото искаш и един път да има нещо сериозно и ето.........
mart0_096
mart0_096
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 21
Регистриран на : 11.02.2011

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  Киро Пон Мар 21, 2011 5:18 am

Huku написа:...
Звънкай другия път, да се съберем повече видински представители пред парламента ok
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  mart0_096 Вто Мар 22, 2011 2:08 am

Явно на никой от най - бедния край на Европа не му пречат цените на горивата ok
mart0_096
mart0_096
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 21
Регистриран на : 11.02.2011

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  idrive Вто Мар 22, 2011 3:47 am

mart0_096 написа:Явно на никой от най - бедния край на Европа не му пречат цените на горивата ok
Споко бе пич 1 Ти още малко ще ни подкараш насила на протеста...
Сигурен съм,че поне 70-80% които са прочели това тук или са го видели някъде другаде ще отидат.Аз ще отида...но въпроса ми към теб е след толкова зор - Ти дали ще отидеш ?!

...или само си трупаме мнения
idrive
idrive
Moderator
Moderator

Брой мнения : 948
Местожителство : Видин
Професия : Началник
Кара : BMW триста и дваесе
Регистриран на : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  Vidinskia....Слави Вто Мар 22, 2011 7:41 am

Датата се знае кога е,кажете час и място,трябва и този протест да направим,сериозно на всички ви го казвам,ние сме супер зле,не можем да се съберем за един протест,човека който е пуснал темата с право се ядосва,смешни сме отстрани като си мълчим като мишки,толкова ли няма кой да иде и то в НЕДЕЛЯ на протест,толкова ли ви е забавно да давате за бензин и дизел по 2,30 и 2,50. Немога да ви разбера що за хора сте направо толко безразлични хора не съм вярвал че може да има в нашия град,от едно време сме си такива и май и това поколение уж новото си е такова,мълчи с рацете в джобовете и вика "Глейте ги па ония че се събират на протест ха ха ха" Ужас направо Ужас !!!!!
ANGRY ANGRY ANGRY ANGRY ANGRY ANGRY ANGRY ANGRY
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  Vidinskia....Слави Вто Мар 22, 2011 7:45 am

Нека някой пусне в Фейсбук темата за протеста на 27 за град Видин,пишете и място от кадето ще тръгнем примерно и колко часа,хайде хора живнете малко не само да сте се предали като че ли последното нещо на света е тая вечер да се наспите та утре да станете за работа и после да се приберете,мислете малко за в бъдеще !!!!! Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? 258565
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  mart0_096 Вто Мар 22, 2011 4:55 pm

idrive написа:
mart0_096 написа:Явно на никой от най - бедния край на Европа не му пречат цените на горивата ok
Споко бе пич 1 Ти още малко ще ни подкараш насила на протеста...
Сигурен съм,че поне 70-80% които са прочели това тук или са го видели някъде другаде ще отидат.Аз ще отида...но въпроса ми към теб е след толкова зор - Ти дали ще отидеш ?!

...или само си трупаме мнения
Защо всичко се разбира по този начин незнам, просто е нормално като в другите градове да се направи организация и с нея да се постигне нещо 1 И ако не е тук мястото, то къде иначее да се уговорим и да го направим, лошото е,че пиша от Свищов за да правя организация, а никой друг не се сети, поне на този етап ok Да ще бъда там, стига да се съберем.
На мен обаче ми е чудно къде и кога ще дойдат тия 70-80% от хората, защото колегата Vidinskia....Слави пита и то с основание?
Дано пак да не остана криво разбран, поздрави.
mart0_096
mart0_096
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 21
Регистриран на : 11.02.2011

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  Vidinskia....Слави Вто Мар 22, 2011 11:33 pm

Марто,пусни и в Фейсбук за протеста на 27,и избери час и място !!!!!!!!!!!! Почвам да се дразня на този форум,уж сме задружни а всеки си мълчи и говори само за пиене и сръбска музика,немога да разбера кви сте вие хора,Марто пускай в Фейсбук и ако трябва само 2-мата ще идем на потеста на 27-ми,аз ще спомена на няколко приятели да дойдем с повече коли,направоо незнам какво да кажа,Монтана за протеста на 27-ми са се събрали около 50 човека с коли вече а ние неможем да съберем 10,ПЪЛНА ИЗЛАГАЦИЯ,ТО ЗА ТОВА ВИНАГИ ЩЕ НИ СЕ ПРИСМИВАТ !!!!!!! ANGRY ANGRY ANGRY ANGRY ANGRY ANGRY ANGRY ANGRY
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  InFeCTeD Сря Мар 23, 2011 2:48 am

Слави ти след малко едва ли не ще ни биеш, да идем на протеста 1
Аре молим ти се, който иска ще иде който не иска или неможе няма да иде ЕБАГОООО doh
Форума бил такова онова било онакова .....
InFeCTeD
InFeCTeD
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 529
Age : 34
Местожителство : Видин
Професия : Домоуправител
Кара : Опел Вектра Синьо Зелена Перла
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  mart0_096 Сря Мар 23, 2011 3:25 am

Добре, дайте да не превръщаме темата в СПАМ 1 Ще задам въпроса така - има ли желаещи за протеста и колко души ще дойдат?
mart0_096
mart0_096
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 21
Регистриран на : 11.02.2011

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  InFeCTeD Сря Мар 23, 2011 3:54 am

Ако не съм на работа ще дойда ok
InFeCTeD
InFeCTeD
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 529
Age : 34
Местожителство : Видин
Професия : Домоуправител
Кара : Опел Вектра Синьо Зелена Перла
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  Vidinskia....Слави Сря Мар 23, 2011 5:13 am

InFeCTeD написа:Слави ти след малко едва ли не ще ни биеш, да идем на протеста 1
Аре молим ти се, който иска ще иде който не иска или неможе няма да иде ЕБАГОООО doh
Форума бил такова онова било онакова .....
Добре айде кажи ми,не е ли смешно,закво ни е този форум,някой път да пишеме по едно изречение и айде стига толкова,защо другите (пример: Монтана,Враца) ще се съберат както трябва,а ние ще се излагаме,не че искам да бия някой,искам да разберете че сме несериозни като секи си мълчи или не обръща внимание на такива теми,затова се ядосвам,че сме несериозни и не ни пука,утре ще плащаме 4 лева на литър,пак ли няма да ви пука ????? Дайде да се земем в ръце и да направим и ние един железен протест и да затворим всички бензиностанции в града и ще видим тогава кво ще стане,щото като се разделим на всяка бензиностанция по 5 коли и като затвориме входа и няма мърдане,защо да си даваме парите за безумно ниско качество на горива,защо да пълним джобовете на някой нещастник кадето знае как да ни лъже и да си изкарва парите,27.03.2011г. ТРЯБВА ДА СЕ СЪБЕРЕМ,ТРЯБВА ДА ПОКАЖЕМ ЧЕ НЯМА ДА ПЛАЩАМЕ ЕДНА КАМАРА ПАРИ ЗА ВОДОРЛЯК А НЕ НАФТА ИЛИ БЕНЗИН КАТО ХОРАТА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! idea idea idea eek
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  Escape Сря Мар 23, 2011 9:26 am

Айде стига зор и напрежение, дайте да видиме къде ще се съберем на 27-ми, аз ще се опитам да присъствам, но нека уточним място... ok ОМВ ?
Escape
Escape
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 1321
Age : 34
Местожителство : Видин
Кара : Само VOLKSWAGEN !
Регистриран на : 02.04.2008

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  idrive Чет Мар 24, 2011 12:57 am

mart0_096 написа:Добре, дайте да не превръщаме темата в СПАМ 1 Ще задам въпроса така - има ли желаещи за протеста и колко души ще дойдат?

А този протест във Видин има ли си организатори ?
Защото ако няма,тогава лошо...Ще ни друснат по 1 акт и всеки по дом
Ако някой се е заел с организацията,да е подготвено всичко както днешния протест,аз съм там 1
idrive
idrive
Moderator
Moderator

Брой мнения : 948
Местожителство : Видин
Професия : Началник
Кара : BMW триста и дваесе
Регистриран на : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  slavyanbg Чет Мар 24, 2011 1:34 am

Аз ще дойда, стига да се разберем кога и къде!!!
slavyanbg
slavyanbg
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 317
Age : 38
Местожителство : Видин
Професия : Студент
Кара : Opel Vectra A GT 2.0
Регистриран на : 20.02.2009

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  Киро Чет Мар 24, 2011 2:35 am

Може да е символичен ok Без да се блокира нищо. Само се събират хора на видно място и пият по една студена вода idea
Аз Неделя съм във Видин! Бройте ме и мен ok
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  mart0_096 Чет Мар 24, 2011 8:21 pm

idrive написа:
mart0_096 написа:Добре, дайте да не превръщаме темата в СПАМ 1 Ще задам въпроса така - има ли желаещи за протеста и колко души ще дойдат?

А този протест във Видин има ли си организатори ?
Защото ако няма,тогава лошо...Ще ни друснат по 1 акт и всеки по дом
Ако някой се е заел с организацията,да е подготвено всичко както днешния протест,аз съм там 1

Това е така, няма спор, но от Свищов няма какво друго да направя ok
mart0_096
mart0_096
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 21
Регистриран на : 11.02.2011

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  InFeCTeD Пет Мар 25, 2011 3:30 am

И са фооо?? Има ли организатори, или ще папкаме актове като отидем >
Така като гледам нещата май вътвят натам, че ще съм на работа на 27-ми :S
InFeCTeD
InFeCTeD
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 529
Age : 34
Местожителство : Видин
Професия : Домоуправител
Кара : Опел Вектра Синьо Зелена Перла
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Протест срещу високите цени на горивата във Видин?? Empty Re: Протест срещу високите цени на горивата във Видин??

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите