AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Опел сбирка

+7
smeshko_
shadow91v
ioshi_s_golf
redbull_vd
slavyanbg
InFeCTeD
mart0_096
11 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Опел сбирка - Page 3 Empty Re: Опел сбирка

Писане  bobisimeonov Пон Фев 28, 2011 2:41 am

InFeCTeD написа:Много ора много нещо ok
Аз,я,ас и сам самичък mhihi
Треаше да спра на паркинга на Лидъл, поне щях да напрая една снимка с на Боби Колибрито smqh
Е оти не спре?

както казах и малко по назад в постовете , не всяка не деля ще мога да присъствам. На работа съм и няма как да дойда. Само не разбрах кое беше толкова смешното в цялата работа? Или да го кажа по друг начин , имам чувството че има нещо подигравателно в думите ти , особенно накрая с това човече. Пък и в по старите ти постове се забелязва също. Някакъв проблем ли има или просто те чопли да се заяждаш без причина?
bobisimeonov
bobisimeonov
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 159
Age : 41
Кара : Opel Calibra
Регистриран на : 28.09.2008

Върнете се в началото Go down

Опел сбирка - Page 3 Empty Re: Опел сбирка

Писане  InFeCTeD Пон Фев 28, 2011 3:01 am

Не просто обичам това човече дет се е проснало и мята с крака ok Вместо да се озъбя го слагам него по някога ok
И не съм казал нищо за тебе, просто изтъквам, че на паркинга поне щеше да има и друга кола да напрая снимка не само на моята 1
За теб специално знам, че си на работа, щото ти видях колата и знам че си на работа по някога дори в Неделя. Ироничното в случая поне за мен е, че се изписаха пак Х постове и бях само аз там devil

А не спрях, щото незнам дали можеш да излизаш отвънка да си побъбреме малко или тряя да седиш само вътре ok
InFeCTeD
InFeCTeD
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 529
Age : 34
Местожителство : Видин
Професия : Домоуправител
Кара : Опел Вектра Синьо Зелена Перла
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Опел сбирка - Page 3 Empty Re: Опел сбирка

Писане  bobisimeonov Пон Фев 28, 2011 5:37 am

InFeCTeD написа:Не просто обичам това човече дет се е проснало и мята с крака ok Вместо да се озъбя го слагам него по някога ok
И не съм казал нищо за тебе, просто изтъквам, че на паркинга поне щеше да има и друга кола да напрая снимка не само на моята 1
За теб специално знам, че си на работа, щото ти видях колата и знам че си на работа по някога дори в Неделя. Ироничното в случая поне за мен е, че се изписаха пак Х постове и бях само аз там devil

А не спрях, щото незнам дали можеш да излизаш отвънка да си побъбреме малко или тряя да седиш само вътре ok

па ела бре, сега хора нема вътре . Може да излезем да си полафим 5-10минути. Лошо нема. Тъкмо че разправяш как е като "тати" . ok
bobisimeonov
bobisimeonov
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 159
Age : 41
Кара : Opel Calibra
Регистриран на : 28.09.2008

Върнете се в началото Go down

Опел сбирка - Page 3 Empty Re: Опел сбирка

Писане  Plamen Сря Мар 02, 2011 1:04 am

redbull_vd написа:Пламене малко си объркал quote-to ама нема нищо простено ти е на теб изчетх го цялото и си викам това не съм ли го чел вече дигнах малко нагоре и видях хахаха smqh

mhihi
Plamen
Plamen
Raising Sun Team
Raising Sun Team

Брой мнения : 311
Местожителство : Vidin
Кара : CIVIC & TOYOTA AE82
Регистриран на : 19.05.2008

Върнете се в началото Go down

Опел сбирка - Page 3 Empty Re: Опел сбирка

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите