AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Здравейте мотористи и авто-маниаци!

3 posters

Go down

Здравейте мотористи и авто-маниаци! Empty Здравейте мотористи и авто-маниаци!

Писане  MariusVd Сря Яну 26, 2011 4:58 am

Здравейте на всички от Видин(и от др места).
Казвам се Мариус. На 17 години съм, карам скутер- леко модифициран, но с амбицийте, това лято да мина на пистов, макар и 50/125 кубика. Горе долу това е от мен. Някой ако има нещо да пита, нека заповяда! ok
MariusVd
MariusVd
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 8
Age : 30
Местожителство : Vidin
Професия : Uchenik
Кара : PGO-BigMax50 - tuned
Регистриран на : 26.01.2011

Върнете се в началото Go down

Здравейте мотористи и авто-маниаци! Empty Re: Здравейте мотористи и авто-маниаци!

Писане  Koko Сря Яну 26, 2011 10:47 pm

Добре дошъл в Здравейте мотористи и авто-маниаци! 782266 Не се амбицираи с тия 50/125 кубикови пистови мотори шот ручат повече от колко вървят mhihi


Последната промяна е направена от Koko на Съб Яну 29, 2011 7:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Koko
Koko
LADA Team Vidin
LADA Team Vidin

Брой мнения : 361
Age : 30
Местожителство : Видин
Професия : Пилот АСК Мирони Бургас
Кара : Вида Спорт
Регистриран на : 25.10.2009

Върнете се в началото Go down

Здравейте мотористи и авто-маниаци! Empty Re: Здравейте мотористи и авто-маниаци!

Писане  MariusVd Пет Яну 28, 2011 5:16 am

Знам за какво говориш но искам нещо със скорости, щото тоя пуст автоматик гори като газка... моя харчи към 4 ако го караш леко като педалка... а ако го караш както аз... от конием сипвам до горе отивам до флорентин и навръщане с притиснения да не угасна нейде.. Докато тези с ръчните скорости са по икономични и по надеждни като двигател. Иначе мерси все пак! ok
MariusVd
MariusVd
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 8
Age : 30
Местожителство : Vidin
Професия : Uchenik
Кара : PGO-BigMax50 - tuned
Регистриран на : 26.01.2011

Върнете се в началото Go down

Здравейте мотористи и авто-маниаци! Empty Re: Здравейте мотористи и авто-маниаци!

Писане  kiro Сря Фев 23, 2011 9:02 pm

Добре дошъл. Имаш ли нещо общо с Флорентин или просто така си си написал, че караш до флорентин. mhihi
kiro
kiro
LADA Team Vidin
LADA Team Vidin

Брой мнения : 341
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Ученик
Кара : Vaz 2101 , Citroen Berlingo
Регистриран на : 03.02.2009

Върнете се в началото Go down

Здравейте мотористи и авто-маниаци! Empty Re: Здравейте мотористи и авто-маниаци!

Писане  MariusVd Съб Мар 12, 2011 3:17 am

Здрасти... ами общо общо, няма много. Просто съм дал някакъв пример за разходките ми... тая зима(мин седмица) седнах поразчоплих малко мотора да го подготвя за сезона и намерих проблема защо ми харчи като 3-глав змей - просто не ми е бил настроен карбуратора doh . Отидох до бате Иво на толбухин че сме познати отдавна и приятели с него и ми го настрой перфектно, даже и ми се дооправи вървежа(малко се давеше/глъхнеше). Сега предполагам ще спадне разхода ама на колко не знам... акто се поотопли ще го карам и ще разбера. Абе приятели, тука в тоя форум нещо не се пише много бе... дано да е за сметка на свестни хора, че от там от където идвам :S
MariusVd
MariusVd
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 8
Age : 30
Местожителство : Vidin
Професия : Uchenik
Кара : PGO-BigMax50 - tuned
Регистриран на : 26.01.2011

Върнете се в началото Go down

Здравейте мотористи и авто-маниаци! Empty Re: Здравейте мотористи и авто-маниаци!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите