AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

???12.12.10г

+4
Koko
leonardo_vd
redbull_vd
aleksey94
8 posters

Go down

???12.12.10г Empty ???12.12.10г

Писане  aleksey94 Съб Дек 11, 2010 9:10 pm

утре ше има ли някаква среща на летището ?
aleksey94
aleksey94
Само хаби феродото
Само хаби феродото

Брой мнения : 45
Age : 29
Местожителство : видин
Регистриран на : 17.08.2009

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  redbull_vd Нед Дек 12, 2010 12:11 am

да че одиме да се бързиме ако можеме да се сабудиме с ботинов да видиме сега това ауди как върви повече или колкото старото му ok ok
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  leonardo_vd Нед Дек 12, 2010 1:46 am

Стига с тия гонки и на кой му върви повече колата.
Ако толкоз ви се гони......... до година съм отворен за всякакви стартове. Със залози и с почерпка, child child child
leonardo_vd
leonardo_vd
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 558
Age : 44
Местожителство : http://vwclub.bg/forum
Кара : Бързи голфове
Регистриран на : 03.05.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  redbull_vd Нед Дек 12, 2010 5:18 am

От сега имаш старт ключ за ключ с Опел Корса - Сива на цвят и с мене същото.
Седи си тама у село и недей да знаеш много.
Кога речеш да правиш старт с нас си земи от село едно стоманено въже да усетиш тягата на турбо кола, а не на оня пикоч с ония 16 секунди. Ако речеш нещо за стартове кажи, отворени сме за ключ за ключ без почерпки и кажи колко кила е ГоУфа, да знаеме колко пари ще вземеме за него на вторични 1

п.п: Задния мост става ли за ремърке, да можеме да изкараме некой лев повече
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  redbull_vd Нед Дек 12, 2010 8:03 am

седи си на гъзерете бе човек що си миислиш че само ти ще правиш нещо за нагодина незнам а? мислил съм те за малко по кадърен ама и ти си...... немам думи ква ти беше целта на поста не знам ? видехме те и на драга когато се измерваха колите астра атмосверка те издуа като прани гащи верно е ако ти е здрава колата сигурно ще я бегаш за това ще те накарам да се сетиш преди години как ти качи клипчета в Vbox7.com и в VW форима с голфа как бягаш корсата с 15 криви клапана смешен си човече нямам нищо против теб даже те мислех за голям пич ама се наакваш последно време спри се моляте искам да си останеме приятели както до сега! тебе за това Пламе "дреата" ти наби шамар та ти фракна цифката щото много знаеш да говориш ама без покритие
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  Koko Нед Дек 12, 2010 10:02 am

Алекс да не мислиш да ходиш ако има среща smqh
Koko
Koko
LADA Team Vidin
LADA Team Vidin

Брой мнения : 361
Age : 30
Местожителство : Видин
Професия : Пилот АСК Мирони Бургас
Кара : Вида Спорт
Регистриран на : 25.10.2009

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  InFeCTeD Нед Дек 12, 2010 10:45 am

Той сиг си е планувал с татко да се повозят малко, и да е сигурен, че няма да има никой подпитва mhihi
InFeCTeD
InFeCTeD
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 529
Age : 34
Местожителство : Видин
Професия : Домоуправител
Кара : Опел Вектра Синьо Зелена Перла
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  Plamen Нед Дек 12, 2010 3:47 pm

А мойта кола па е по Бела от ваще
Plamen
Plamen
Raising Sun Team
Raising Sun Team

Брой мнения : 311
Местожителство : Vidin
Кара : CIVIC & TOYOTA AE82
Регистриран на : 19.05.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  idrive Нед Дек 12, 2010 4:14 pm

Много биячи в тоя форум...вече ме е страх да пиша eek
idrive
idrive
Moderator
Moderator

Брой мнения : 948
Местожителство : Видин
Професия : Началник
Кара : BMW триста и дваесе
Регистриран на : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  InFeCTeD Нед Дек 12, 2010 8:40 pm

Plamen написа:А мойта кола па е по Бела от ваще

Мойта па некой ми е напръскал с латекс и ми е мината 2 пъти двустранно с ключ mhihi А па да видиме sram
InFeCTeD
InFeCTeD
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 529
Age : 34
Местожителство : Видин
Професия : Домоуправител
Кара : Опел Вектра Синьо Зелена Перла
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  redbull_vd Пон Дек 13, 2010 4:46 pm

idrive написа:Много биячи в тоя форум...вече ме е страх да пиша eek

да се смеем ли да ревем ли smqh smqh
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  idrive Вто Дек 14, 2010 3:06 am

Изборът си е твой...реви и се смей колкото си искаш.Просто ми направи впечатление,че почти във всяко твое мнение раздаваш шамари...викам си да не попадна и аз там mhihi
idrive
idrive
Moderator
Moderator

Брой мнения : 948
Местожителство : Видин
Професия : Началник
Кара : BMW триста и дваесе
Регистриран на : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  redbull_vd Вто Дек 14, 2010 4:32 am

idrive написа:Изборът си е твой...реви и се смей колкото си искаш.Просто ми направи впечатление,че почти във всяко твое мнение раздаваш шамари...викам си да не попадна и аз там mhihi

redbull_vd написа:тебе за това Пламе "дреата" ти наби шамар та ти фракна цифката щото много знаеш да говориш ама без покритие
Тури цайси mhihi
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  idrive Вто Дек 14, 2010 4:54 am

Цайси имам mhihi и не съм посочил за пример точно това мнение дето ми го цитираш...слез на земята
idrive
idrive
Moderator
Moderator

Брой мнения : 948
Местожителство : Видин
Професия : Началник
Кара : BMW триста и дваесе
Регистриран на : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  redbull_vd Вто Дек 14, 2010 6:56 am

ооо верно бе май съм те виждал mhihi ми говориме за конкретната тема за това ти го цитирах иначе има нещо верно ама ей заради такива тигри ok smqh smqh
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  ioshi_s_golf Вто Дек 14, 2010 7:36 am

Има ли сбирка????
ioshi_s_golf
ioshi_s_golf
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 770
Age : 34
Кара : RENAULT 5 GT B18FT БЪРБИНЯК
Регистриран на : 21.01.2009

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  InFeCTeD Вто Дек 14, 2010 4:47 pm

ioshi_s_golf написа:Има ли сбирка????

На пенсионерите там дет развеждат ония уфтси и крави mhihi
InFeCTeD
InFeCTeD
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 529
Age : 34
Местожителство : Видин
Професия : Домоуправител
Кара : Опел Вектра Синьо Зелена Перла
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  leonardo_vd Сря Дек 15, 2010 3:15 am

redbull_vd написа:От сега имаш старт ключ за ключ с Опел Корса - Сива на цвят и с мене същото.
Седи си тама у село и недей да знаеш много.
Кога речеш да правиш старт с нас си земи от село едно стоманено въже да усетиш тягата на турбо кола, а не на оня пикоч с ония 16 секунди. Ако речеш нещо за стартове кажи, отворени сме за ключ за ключ без почерпки и кажи колко кила е ГоУфа, да знаеме колко пари ще вземеме за него на вторични 1

п.п: Задния мост става ли за ремърке, да можеме да изкараме некой лев повече
Гопе точно от теб такова СЕЛСКО мнение не съм очаквал. За твое сведение не ми е зор колко ми върви колата. Вие се напъвате колко сте силни. ДААААА качил съм клипове когато бих корсата и то доволно. Кат са му били издухани клапаните да си седи у дом, никой не го е викал насила / както и мен когато не ми беше в ред колата/ СЪЩОТО важи и за теб когато дадох по-добро време на панаира от този Ц20-ЛЕТ-самолет. Със 2 слъсани тампона на мотора и жила на скорости лепени ц КАПЧИЦА .... "НЕ забравяй ТИ ми я даде." Пак дадох по-добро време. За железо може и да земеш нещо от моя голф, но за съжаление аз от Астрата не мога да зема нищо, щот РЪЖДА не изкупуват. Не съм такъв да се заяждам и сера...... ама ти пръв почна...........
ТИ ЕЛА ОТ ГРАДА "ГРАДЕЦ" ако си мислиш че е град smqh и направи си кола сам и тогава се сили.
Съжелявам че колата ми е разглобена да усетиш загубата от нещо доста по слабо от стоковия ти мотор.

Въпреки всичко което изписах пак не доумявам от къде дойдоха тези твои постове???
ЗАВИСТ........ СТРАХ ОТ ЗАГУБА.... ДЕТИНСКИ ПРОБЛЕМИ..... КОМПЛЕКСИ.....
Нищо не съм ти направил за да ме обиждаш и чакам да ми се извиниш за което си длъжен. НЕ СЪМ ТЕ ОБИДИЛ НИКОГА.

ПП. Задния ми мост тежи толкоз колкото е. Това не е нито твоя работа нито на никой.Ама друго боде гръчанските очи...... ДО СЕГА ОТ ТОЯ ГОЛФ СТЕ БРАЛИ САМО ЗАГУБИ.,,,,,, но спокойно нагодина ще съм в друг клас няма да ви боли.
leonardo_vd
leonardo_vd
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 558
Age : 44
Местожителство : http://vwclub.bg/forum
Кара : Бързи голфове
Регистриран на : 03.05.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  redbull_vd Сря Дек 15, 2010 6:26 am

leonardo_vd написа:
redbull_vd написа:От сега имаш старт ключ за ключ с Опел Корса - Сива на цвят и с мене същото.
Седи си тама у село и недей да знаеш много.
Кога речеш да правиш старт с нас си земи от село едно стоманено въже да усетиш тягата на турбо кола, а не на оня пикоч с ония 16 секунди. Ако речеш нещо за стартове кажи, отворени сме за ключ за ключ без почерпки и кажи колко кила е ГоУфа, да знаеме колко пари ще вземеме за него на вторични 1

п.п: Задния мост става ли за ремърке, да можеме да изкараме некой лев повече
Гопе точно от теб такова СЕЛСКО мнение не съм очаквал. За твое сведение не ми е зор колко ми върви колата. Вие се напъвате колко сте силни. ДААААА качил съм клипове когато бих корсата и то доволно. Кат са му били издухани клапаните да си седи у дом, никой не го е викал насила / както и мен когато не ми беше в ред колата/ СЪЩОТО важи и за теб когато дадох по-добро време на панаира от този Ц20-ЛЕТ-самолет. Със 2 слъсани тампона на мотора и жила на скорости лепени ц КАПЧИЦА .... "НЕ забравяй ТИ ми я даде." Пак дадох по-добро време. За железо може и да земеш нещо от моя голф, но за съжаление аз от Астрата не мога да зема нищо, щот РЪЖДА не изкупуват. Не съм такъв да се заяждам и сера...... ама ти пръв почна...........
ТИ ЕЛА ОТ ГРАДА "ГРАДЕЦ" ако си мислиш че е град smqh и направи си кола сам и тогава се сили.
Съжелявам че колата ми е разглобена да усетиш загубата от нещо доста по слабо от стоковия ти мотор.

Въпреки всичко което изписах пак не доумявам от къде дойдоха тези твои постове???
ЗАВИСТ........ СТРАХ ОТ ЗАГУБА.... ДЕТИНСКИ ПРОБЛЕМИ..... КОМПЛЕКСИ.....
Нищо не съм ти направил за да ме обиждаш и чакам да ми се извиниш за което си длъжен. НЕ СЪМ ТЕ ОБИДИЛ НИКОГА.

ПП. Задния ми мост тежи толкоз колкото е. Това не е нито твоя работа нито на никой.Ама друго боде гръчанските очи...... ДО СЕГА ОТ ТОЯ ГОЛФ СТЕ БРАЛИ САМО ЗАГУБИ.,,,,,, но спокойно нагодина ще съм в друг клас няма да ви боли.

Селчо първо не съм от ГРАД Градец просто имам приятели там аз съм от ГРАД Видин и имам 4 апартамента до като ти не можеш да се пофалиш с същото с оня галабарник каде си дигнал там и живеете като в дядовата ракавичка НА СЕЛО!!! не ме е страх от никой особено от теб комплекси нямам завист грам страх от загуба збери оная бингия и заповядай на летището нали отправи закани ще те чакам казах ти залога каф ще е! а щом е такъв мисля че страх от загуба нямам вапроса е ти ще се явиш ли ? колата ще си събереш въпрос на време е да видиш Ц20-ЛЕТ-самолет как ще му гледаш стоповете ако имаш добро зрение самоче smqh за панаира нещо да казвам не браво евала добре че нямахме право на слокове да сложиме и аз и ти та да не мога да въртя гуми ама няма смисал да се оправдавам ok и моите тампони бяха скъсани ! а ти ръжда баце нема и да ти се налага да предаваш на вторични та кажи колко килца е гоУфа и заповядай на летишето като го збереш да има boj попитах те ква ти беше целта на поста не си ми отговорил та кво ти направих аз та изкоментира след мен просто момчето попита ще има ли нещо и аз му казах да и какво да ти се извинявам няма да ти се случи просто го забрави като опция помисли си над въпроса ми а ? кво ще кажеш ? а и междо другото Ботинов е правил старт с перчински с субаруто иииииииии субаруто го бие с кола и половина та тая С3-ка върви по малко и от старата ако искаш да не се срамиш или да си загубиш колата ако речеш да правиме старт направи преди това с него щото аз му правя го голяма разлика и на субаруто и на аудито ok
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  leonardo_vd Сря Дек 15, 2010 2:36 pm

Виж сега само не ми се хвали к'во имаш. Щот май сам не си построил и един КЕНЕФ та да ми говориш така. И другите хора имаме апартаменти у Видин не се бои. Разгледай си селските постове из целия форум и си прецени нивото на културата и тогава почни да викаш на хората СЕЛЯЦИ и да им коментираш колите. За мойта кола забрави да говориш. Купи си хубава кола да се возиш и след това тръгни да ми се ребечиш с някаква сбирщина от бегачка и изгнило ежедневно купе. На Ботинов колата може да не върви, мойта 4-ка може да не върви, На дреата аудито може да не върви ама са 10000 пъти повече коли от твоя опикан опел.
От тук нататък спирам да коментирам с тебе каквото и да е било и когато почнеш малко да разбираш от коли и направиш нещо, пробвай да се регистрираш в ПЕРФОРМАНСА.
hi
leonardo_vd
leonardo_vd
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 558
Age : 44
Местожителство : http://vwclub.bg/forum
Кара : Бързи голфове
Регистриран на : 03.05.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  redbull_vd Сря Дек 15, 2010 8:40 pm

Селски тебе те регистрираха там с препоръки ми се струва а ? а и ме боли к**а за ПЕРФОРМЕНСА и там са като на всякъде самоче не можло да им се четът мненията пръдни на трънки! и ми е по добре сичко да ми е на готово за твое сведение така съм си добре така ти си оправи комплексите и тогава пак пиши ok
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

???12.12.10г Empty Re: ???12.12.10г

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите