AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

+3
ioshi_s_golf
leonardo_vd
redbull_vd
7 posters

Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  redbull_vd Пет Дек 03, 2010 11:25 am

никога не подхождаи с парите на пред при маистори и бояджий се ще си преебан и ще чакаш сумасия си време от опит ти казвам и то не веднъж съм се опарил smqh съвет ако не можеш да се оправиш с инсталацията и маркучетата иди при някои дето разбира не утре да се запалиш до като си караш смешко не е жичкаджия да знаеш mhihi закараи си колицата при компетентни хора да не береш ядове ok дано в най скоро врема да бръмкаш по града ok
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  leonardo_vd Съб Дек 04, 2010 2:50 am

.


Последната промяна е направена от leonardo_vd на Пон Дек 06, 2010 3:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
leonardo_vd
leonardo_vd
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 558
Age : 44
Местожителство : http://vwclub.bg/forum
Кара : Бързи голфове
Регистриран на : 03.05.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  ioshi_s_golf Съб Дек 04, 2010 3:19 am

Слави какъв ти е последно проблема с запалването. Хвани обясни ok
ioshi_s_golf
ioshi_s_golf
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 770
Age : 34
Кара : RENAULT 5 GT B18FT БЪРБИНЯК
Регистриран на : 21.01.2009

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  Киро Съб Дек 04, 2010 6:14 am

Чакайте малко бре. Какви дюзи? Нали е карбуратор последно :S
Ванка, ти да не се бъркаш с на Йоши проектя idea
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  Vidinskia....Слави Съб Дек 04, 2010 10:08 am

leonardo_vd написа:
Vidinskia....Слави написа:Ами развитие горе доло
AБЕ Бай-##Й тая работа така не става. Ако ми намеквате че не съм направил инсталацията на рендето ще ти обясня следното:
Тебе не те познавам.... Не искам и да те познавам. КОЛАТА е ТОТАЛНО ОБЪРКАНА откъм ХАРДУЕР и инсталацията и е най-малкия проблем. Ще и кажа как да накарате дюзите да работят ама по нататък, защото всички сте специалисти зад компютъра. Ама никой си няма и Хабер как работи един ДВГ. Това РЕНО когато заработи перфектно от майстори като Вас аз ще стана Трамвай. Инсталацията е наредена, но изпускате нещо много важно което ще се сетите когато поумнееетееееее.
Недейте да серете другите хора щот не сте им на дереджето.
Аман от майстори..... Карайте си кочините и недейте серете.

Айде лека му пръст на Реното......

КОЛЕГА ИМАШ ГРЕШКА,ТОВА НЕ Е НА ЙОШИ РЕНОТО,ТОВА РЕНО 5 СИ Е ЛИЧНО МОЕ И НЯМА НИЩО ОБЩО С НА ЙОШИ РЕНОТО !!!!!!!!!!!!!!!!!!! > > eek
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  redbull_vd Съб Дек 04, 2010 11:49 am

на Ванцето му е дошла бирата малко в повече хахо хихи дали да махна бандерола хахахахахахахаах smqh smqh smqh smqh
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  leonardo_vd Съб Дек 04, 2010 6:10 pm

Oпс doh
Грешката е моя, наистина се обърках с на Йоши колата.
leonardo_vd
leonardo_vd
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 558
Age : 44
Местожителство : http://vwclub.bg/forum
Кара : Бързи голфове
Регистриран на : 03.05.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  Киро Съб Дек 04, 2010 9:36 pm

бухахахахаха. Важното е цирк да има.
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  ioshi_s_golf Съб Дек 04, 2010 9:45 pm

leonardo_vd написа:Oпс doh
Грешката е моя, наистина се обърках с на Йоши колата.

Привет, гледам че ми се споменава името :D . Проблема с дюзите ми беше следния, бях сложил други кабели с букси от р19 пълна инжекция а главната букса не съвпада с пиновете на буксата от 1.7турбо. Такаче се мъчих да ги вържа както трябва. След дълго чудене какво е със Смешко и Киро гледахме дюзите. Да видиме идва ли ток, след това си тръгнаха и си викам чакай бре дай да видя какъв ток идва на тия дюзи. Когато видях какво да видя на две от дюзите два "+" са а на другите две два " - " та кога тая кола ще запали. Айде наредих ги и вече палеше и огасва. Махнах буксата на топлинния датчик и запали без проблем. Но като позагрее гасне на празен ход, но важното е че колата върви, това ще го оправя като се прибера.

Поздрави Smile
ioshi_s_golf
ioshi_s_golf
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 770
Age : 34
Кара : RENAULT 5 GT B18FT БЪРБИНЯК
Регистриран на : 21.01.2009

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  smeshko_ Нед Дек 05, 2010 2:39 pm

redbull_vd написа:никога не подхождаи с парите на пред при маистори и бояджий се ще си преебан и ще чакаш сумасия си време от опит ти казвам и то не веднъж съм се опарил smqh съвет ако не можеш да се оправиш с инсталацията и маркучетата иди при някои дето разбира не утре да се запалиш до като си караш смешко не е жичкаджия да знаеш mhihi закараи си колицата при компетентни хора да не береш ядове ok дано в най скоро врема да бръмкаш по града ok
може и да не сам жичкаджия ама още немам случаи да сам запалил некоя кола да изгори а и всеко дете може да закачи на това рено два дачика и един четец а дали сам жичкаджия или не ти не знаеш че да коментираш
и слави земи ме да ти запала наи накрая това рено boj boj boj
smeshko_
smeshko_
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 607
Age : 43
Местожителство : видин
Професия : автомонтиор
Кара : OPEL само
Регистриран на : 18.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  redbull_vd Нед Дек 05, 2010 10:50 pm

smeshko_ написа:
redbull_vd написа:никога не подхождаи с парите на пред при маистори и бояджий се ще си преебан и ще чакаш сумасия си време от опит ти казвам и то не веднъж съм се опарил smqh съвет ако не можеш да се оправиш с инсталацията и маркучетата иди при някои дето разбира не утре да се запалиш до като си караш смешко не е жичкаджия да знаеш mhihi закараи си колицата при компетентни хора да не береш ядове ok дано в най скоро врема да бръмкаш по града ok
може и да не сам жичкаджия ама още немам случаи да сам запалил некоя кола да изгори а и всеко дете може да закачи на това рено два дачика и един четец а дали сам жичкаджия или не ти не знаеш че да коментираш
и слави земи ме да ти запала наи накрая това рено boj boj boj

ооо знаеме те колко си и жичкаджия колко закачи на платформата светлините то не беха схеми то не беха тетрадки то не беха живите чудеса smqh или колко си запали капката или колко палиш почти сека кола добре че не може да те чуе ако викнеш от бирената та одиш до пред блока ЦЕКООООООООООО smqh и фани свали накрая оная полуоска щото на братми ще мъ падне предницата с тая каде му е дал цеко толко е крив пръта и едното каре меля рапани
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  redbull_vd Пон Дек 06, 2010 6:09 am

само не знам що се аз фигурирам в името на темата ама аиде _!_
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  InFeCTeD Пон Дек 06, 2010 7:06 am

Е що - щото пак ти си виновен, не разбираш ли smqh
Започнал си кавгата, щото Смешко не бил жичкаджия и някой с права е изчистил спама от другата тема и го е преместил тук ok
InFeCTeD
InFeCTeD
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 529
Age : 34
Местожителство : Видин
Професия : Домоуправител
Кара : Опел Вектра Синьо Зелена Перла
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  redbull_vd Пон Дек 06, 2010 10:57 am

ами Киро го е преместил ама не знам кво аз съм виновен с това че съм казал да се закара колата при жичкаджия ама боли ме к..а по принцип
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  Киро Пон Дек 06, 2010 4:12 pm

Къде видя да пише, че ти си виновен? Или още повече, къде видя да пише, че ти си виновен, понеже си казал нещо за Смешко?

Ако в това беше проблема, просто щях да изтрия мненията и готово.
Ама вместо това, за да не се сърдите ви ги преместих тука, за да може да си продължавате спора.
Ако пак сте недоволни -най-лесно ще ми е да ги изтрия.

А ника ти фигурира под заглавието на темата, защото първото мнение е твое. Това се прави автоматично от форума, а не го решава този, който отделя мненията. Дори и да исках да пише друго име -няма как щом първото мнение е твое. Това е нещо, което брат ти можеше да ти обясни от опит, НО уви hi
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  redbull_vd Пон Дек 06, 2010 7:05 pm

ok може да не е правил чак толко много сложни операций mhihi
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  InFeCTeD Пон Дек 06, 2010 9:38 pm

По между другото - Да, не съм разделял теми докато съм бил мод ok
InFeCTeD
InFeCTeD
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 529
Age : 34
Местожителство : Видин
Професия : Домоуправител
Кара : Опел Вектра Синьо Зелена Перла
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  smeshko_ Вто Дек 07, 2010 1:46 pm

може и да вада схеми и да се трия но хората и до сега си карат колите от чужбина без проблем с светлините на платформата и това че един шибан матиз пали когато си иска не сам аз виновен и нема нужда да сереш постояно сички какво са ти се криви а ??????????????????????????????????????????

smeshko_
smeshko_
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 607
Age : 43
Местожителство : видин
Професия : автомонтиор
Кара : OPEL само
Регистриран на : 18.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  redbull_vd Сря Дек 08, 2010 12:05 am

шибания матиз запали и то от жичкаджийски проблем smqh smqh хахаха само да ти кажа ако беше отворил верно схемата да видиш масите щеше да го направиш но уви mhihi а и ако може Милена да ти не е преводачка и писарка ще е наи добре ПОЛУОСКАТА свали ли ?
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  redbull_vd Чет Дек 09, 2010 8:47 am

ааааа вече не се пише а и аз не бих писал smqh smqh smqh smqh
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор - СПАМ

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите