AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вкарайте малко ред в тоя раздел!!!

3 posters

Go down

Вкарайте малко ред в тоя раздел!!! Empty Вкарайте малко ред в тоя раздел!!!

Писане  Ivakis Solo Чет Ное 11, 2010 4:47 pm

Абе хора в тоя раздел е някъква лудница, вкарайте малко ред. Какво е това всичко на едно място, супер неудобно и непрактично е. Прехвълам 20 обяви от фирми за да стигна до някъкво мазало с "Продавам" и "Купувам". Имам няколко предложения заимствани от други форуми.

1. Направете 3 подраздела в "Оферти" - един за "Купува", един за "Продава" и един за "обяви от фирми", за да има разделение и да се знае кое къде.
2. Вкарайте изисквания за малко по-подредени и изчерпателни постове:
- задължително да присъства снимка на предлаганият артикул, аз обяви без снимки ги затварям директно, примерно
- задължителен телефон за връзка
- задължително да е описано къде може да се види продукта или поне къде се намира, да си направи човек сметка ако трябва куриер
- да се пише почече инфо за самият продукт - ако са джанти примерно колко време са карани, изправяни ли са... такива неща

Примерно: "продавам Джанти 15" - хубави". Е да ама какво ЕТ са, колко J са, аз от де да знам, че са хубави като няма снимка, ако имам интерес и не съм от Видин, а от Белогадчик как да си направа сметка за куриера като незнам ти от къде си, може да си от Брусарци

Има още доста неща, но не ми се пише сега, предполагам ми разбрахте смисъла на поста. Поздрави!
Ivakis Solo
Ivakis Solo
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 14
Age : 41
Местожителство : Видин
Професия : Съсипвам на хората компютрите
Кара : BMW E46 320D
Регистриран на : 06.09.2009

Върнете се в началото Go down

Вкарайте малко ред в тоя раздел!!! Empty Re: Вкарайте малко ред в тоя раздел!!!

Писане  redbull_vd Чет Ное 11, 2010 10:48 pm

абе луд ли си форума ни не е такъв smqh всичко си му е ok нещо си се объркал razzz тук се следи само за поравопис кирилици мирилици а и да се трият и заключват теми smqh
пример
продавам калибра на части, трябват ми пръскалките за фаровете, ооооооооооооо то предната броня замина още миналата седмица smqh ако на някои му трябва кората на багажника и тя е продадена smqh
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Вкарайте малко ред в тоя раздел!!! Empty Re: Вкарайте малко ред в тоя раздел!!!

Писане  idrive Чет Ное 11, 2010 11:27 pm

За снимки и телефон съм съгласен,но някой работи не са така както ни се иска...Ти предполагам гледаш БМВ форума,да там е подредено,оправено и всичко се следи много стриктно!
Обещавам за в бъдеще раздел "Обяви" да бъде разделен така както е в някои други форуми ! ok
idrive
idrive
Moderator
Moderator

Брой мнения : 948
Местожителство : Видин
Професия : Началник
Кара : BMW триста и дваесе
Регистриран на : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

Вкарайте малко ред в тоя раздел!!! Empty Re: Вкарайте малко ред в тоя раздел!!!

Писане  Ivakis Solo Пет Ное 12, 2010 2:44 pm

Ами, не гледам BMW форума само, по-активен съм в HardwareBG и примера го дадох повече взаимстван от там. В BMW форума нещата са на фанатично ново. :D
Ivakis Solo
Ivakis Solo
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 14
Age : 41
Местожителство : Видин
Професия : Съсипвам на хората компютрите
Кара : BMW E46 320D
Регистриран на : 06.09.2009

Върнете се в началото Go down

Вкарайте малко ред в тоя раздел!!! Empty Re: Вкарайте малко ред в тоя раздел!!!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите