AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

+9
bobisimeonov
Влади
racing_team_vidin
idrive
НиколайВасилев
Plamen
Koko
redbull_vd
Киро
13 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  Киро Нед Окт 17, 2010 3:59 am

Драги, колеги!

От три месеца време си трая и не се мешам в обичайните интриги и циркове, които се зараждат тук.
От три месеца все по-често ви чета изказванията относно това колко бил долен и пропаднал форума и пак си мълча.
Обаче днеска вече с ръка на сърцето мога да ви кажа, че се опикахте и се осрахте!

Питате си дедавия да спазвате какъвто и да било добър тон. Ръсите помия и спамите, където сварите. А най-готиното идва в момента, в който се задавите в собствената си простотия. Тогава веднага почвате да пишете колко бил пропаднал форума и готово - така си измивате ръцете. И най-готиното е, че точно тия, които създават проблема - точно те най-много се обясняват колко им е виновен форума, за техните изблици на концентрирана елементарност.

Еми ще ме прощавате, но колко НЕ-пропаднал очаквате да е форума, като потребителите му не могат да напишат 2 мнения в една тема, без да завържат скандал и да започнат да се плюват и обиждат. Потребителите сте всички ВИЕ. Нивото на форума е резултат от вашите писания. А вашите писания през последните месеци са АкО.

Ето и най-пресния пример:
Redbull_vd - Прощавай, но какво точно те мотивира да сипваш на всички с големия черпак? Чувстваш се длъжен да сътвориш скандал във всяка тема, в която пишеш ли? Или просто аз съм останал с грешно впечатление -ти не се заяждаш грам, а всички останали са виновни...

Infected или гн. Чао Чао Форум - Инфектед или Чао, Чао... който и да си в момента, защо, прощавай, всеки път като брат ти сипе на някой с черпака, (а той хич не го прави често - само по 2 пъти на ден) ти демонстрираш веднага силно изразена модераторска безпристрастност и веднага триеш/заключваш мненията/теми на всички други, но не и на Redbull_vd? -Мислиш ли, че това прави форума по-малко пропаднал? Щото аз си мисля, че именно това е един от проблемите.

....Както и да е....
Преди да почне да обижда един от господата по-горе, в което се е доказал, че е доволно способен. Нека подчертая, че не съм пуснал тази тема само заради тях.
Искам да го решим тоя въпрос веднъж за винаги с всички, които все-повтарят колко бил пропаднал тоя форум.
Ако четете тази тема, значи вие сте един от тях!

Айде да си кажем истината веднъж за винаги, а?
-Тоя форум може да не е нищо специално, НО всички помним какво имаше преди него -НИЩО. Всички помним колко много неща се организираха и как дори когато се организираше нещо, хората разбираха за него 5 дни след като е минало.
Дори и в момента 3/4 от посещенията са от хора от други градове, които разбират, че има някакви хора и някакви коли и някакви писти в тоя град благодарение на тоя форум. Даже тези, които странят от нас, пречим им, плюват ни и т.н. -даже те са се събрали благодарение на тоя пропаднал форум.

Обаче тука на няколко човека все им пречи.
Айде кажете веднъж за винаги, какво ви пречи тоя пропаднал форум.
Какво ви бърка точно в кривото гърло?

На мене от доста повече от три месеца ми е писнало да се занимавам и да чета труда ни колко бил пропаднал.
Точно 13 секунди работа ми е тоя форум да изчезне. Човека, който започна всичко -Ники, се отказа да се занимава още в самото начало, благодарение на такива изказвания, сцени и сръдни от такива, които демонстрират колко са "против нас". С две думи -вече на никой друг не му пука и няма кой да ме спре.

Аз през тия две години съм се запознал с който е трябвало да се запозная и съм видял, кои са истинските приятели и кои освен да плюват друго не могат. На мене тоя пропаднал форум няма какво повече да ми даде.

Щом и на вас няма какво да ви даде, че и чак ви пречи -казвайте какъв е проблема и да се свърши веднъж за винаги.
Не си трайте -айде да си излеем пумията веднъж за винаги.
И няма какво да пращате лични на тоя и ония. Като има толкова много недоволни -пишете тук пред всички.
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  redbull_vd Нед Окт 17, 2010 3:18 pm

хаха Киро вие верно сте много смешен и пропаднал форум не сам го казвал до сега за този наш видински форум 1 но ще го кажа и ще взема примера на братми успех в развитието ви smqh
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  redbull_vd Нед Окт 17, 2010 3:36 pm

смеех ето ги моите лични саобщения на които отговарям не сам писал 1-ви никога няма и да пиша яд ме е само че сам ги изтрил повечето

kolega


От bobisimeonov До До Доле Сме, Пон Окт 11, 2010 11:43 pm
priatelju, ne iskam da se iztukvam 4e imam pari. prosto ti kazvam 4e ne me vle4e drag i ne sum maniak na tema kone. re6il sum da si napravq kolata da izglejda dobre i taka i sum napravil. Nedei vednaga da psuva6 , 6toto moe i da ima hora koito 6te se vuzdarjat ot teq prikazki , no ima hora koito nqma da mogat i rabotata ne e hubava. pudi pi4 kato vsi4ki ostanali i go davai po spokoino.
kolkoto do nabivaneto na pari , moga ti kaja puk ipitai brat ti poneje sum imal razgovor s nego na taq tema- predi godina misleh da sloja turbo, dori bqh nameril donor kalibra ot Uk 350ks koqto da q dokaram. trea6e da otida do UK , no togava to4no jena mi me zaradva 4e 6te imame dete. Ta dotuk be6e s ideqta da dam 1600paunda. ta sega sum investiral i prodaljavam v deteto , zatova ne sum v tvoq klas. Lo6oto e 4e se vliaq ot takiva prikazki i se samonavivam da dam 3000leva za dvg koito se profava v momenta ot astra turbo kato tvoqta no fabri4en let. zaradi glupav spor ne iskam da stavam o6te po golqm glupak i da napravq taq stupka, koqto 4esno kazano mi e izli6na v momenta.
ne sum paraliq . spodelih prosto 4e sum hvurli ne malko pari za neq i ako gi bqh dal za motor 6te6e da e drugoq4e rabotata. .Molq te prepravi si komentara i ne psuvai. Az teb ne sum te napsuval ili obidil s ni6to v postovvete si . mersi predvaritelno.



smeh


От Plamen До До Доле Сме, Сря Окт 13, 2010 12:24 am
gope ne vijda6 li 4e se buzikam be
gledam 4e se pali6 qko i 4ovurkam. da stava nekav cirk u toq forum 4e e do dolee.

daje q dai malko da se pozapla6vame da napraime 6ah na ostanalite
4akam purvi ti zapla6i me ne6to v temata

и пак повтарям яд ме е че сам ги трил толкова от мен повече няма дас е засичаме тук та да са спокоини всички че няма да им наливам с голямата лопата mhihi
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  Киро Нед Окт 17, 2010 9:54 pm

Благодаря ти, за откровеното мнение, Гопе.
Пожелавам ви успех за напред в другите не-смешни форуми.
Сигурен съм, че там ще можете пре-спокойно да пишете и да се държите по същия начин както тук без никой да ви направи забележка.
...или може би не... но както и да е -това ще да е понеже тоя форум е пропаднал, а другите не ok

Пламене, това по-горе не го е писал Сашо, а брат му.
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  Киро Нед Окт 17, 2010 10:00 pm

Пламене, относно мнението, което изтри -ако смяташ, че това е проблема -дай да направим никой да не може да си трие мнението след като го е публикувал и готово.
Преди беше така, но много хора казваха, че им пречело... правело форума пропаднал smqh ...ма нали знаеш - ту му млякото горещо, ту му друго нещо...
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  Koko Нед Окт 17, 2010 10:21 pm

.


Последната промяна е направена от Koko на Нед Окт 17, 2010 10:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Koko
Koko
LADA Team Vidin
LADA Team Vidin

Брой мнения : 361
Age : 30
Местожителство : Видин
Професия : Пилот АСК Мирони Бургас
Кара : Вида Спорт
Регистриран на : 25.10.2009

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  Plamen Нед Окт 17, 2010 10:33 pm

Чакаи сега понеже ме замесваш се чувствам длъжен да отговоря
С тебе се познаваме от има нема 10 години не бих тръгнал да се карам и заплашвам заради едно железо..Ако си помисли,че е истина значи ти би го направил.Форума наистина стана до долу.Аз съм се регистрирал от самото начало и имам две теми пуснати в проекти.Не са кои знае какви коли ама правя нещо и споделям,това е целта на форума все пак.Тука не е място да си мериме патките а да се помага един на друг.А не да пишеме пишеме и накрая да почнеме да сереме.Верно има камара пичове дето пишат само простотии и мнения с по едно човече ама това не значи че пребва да им отговаряме и да ги храниме.Има си модератори дето контролират това.О ОО О забравих брат ти беше един от тях с не по различни мнения от на 15 годишните.Аз ще продължавам да си пиша тук щото се ми се иска нещата да се върнат като в началото когато имаше пуснати 5 проекта и хората искаха да пускат.А сега никои от тях не влиза.Гопе да си говориме чесно ти от самото начало се регистрира и почна да сипваш.Що не пуснеш тема с АСТРАТА (да напишем и аз с главни букви) да казваш кво си напрал и така нататък.Ама не в нашия град се крие секи по гаражите и праи таино за да е наи бърз щото може некои да му даде медал за това.
Plamen
Plamen
Raising Sun Team
Raising Sun Team

Брой мнения : 311
Местожителство : Vidin
Кара : CIVIC & TOYOTA AE82
Регистриран на : 19.05.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  Plamen Нед Окт 17, 2010 10:41 pm

А ти Коко ли си Боко ли се не се бутаи между шамарите

Plamen
Plamen
Raising Sun Team
Raising Sun Team

Брой мнения : 311
Местожителство : Vidin
Кара : CIVIC & TOYOTA AE82
Регистриран на : 19.05.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  НиколайВасилев Нед Окт 17, 2010 10:51 pm

Koko написа:Тея дето " наливат с голямата лопата " са пропадналите а не форума idea



пичага ... айде карай си там с вратите напред а недей много да знаеш,точно от такива мнения като твоето тръгват всичките простотий ! boj

НиколайВасилев
LADA Team Vidin
LADA Team Vidin

Брой мнения : 293
Age : 32
Местожителство : Видин
Кара : колело...
Регистриран на : 03.06.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  redbull_vd Пон Окт 18, 2010 12:40 am

smqh smqh smqh smqh smqh smqh smqh smqh smqh

с две думи немам думи тема с АСТРАТА няма защото така сам си я зел ще има лятото живот и здраве ама нали първо трябва да питам мама и тати и тогава за това не се знае дали ще ми разрешат да най бързата е и ще стане още по бърза за яд на сички зависници

а ти коко ли си каф си седи на г*з* да ти не заврем тая големата турбина от профила у г*з*

с никои нема да излезнеме на глава даите по добре да спреме тия тапи спорове или може и по друг начин да се срещнеме някаде с по едно дарво и бои у камарата кои каде види и да се спре сичко
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  idrive Пон Окт 18, 2010 12:45 am

Щом с бой можем да се оправим...хубаво.Казвайте място и час 1
idrive
idrive
Moderator
Moderator

Брой мнения : 948
Местожителство : Видин
Професия : Началник
Кара : BMW триста и дваесе
Регистриран на : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  Plamen Пон Окт 18, 2010 12:46 am

Боя нема да реши нищо.После ще спориме кой кого е бил
Plamen
Plamen
Raising Sun Team
Raising Sun Team

Брой мнения : 311
Местожителство : Vidin
Кара : CIVIC & TOYOTA AE82
Регистриран на : 19.05.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  idrive Пон Окт 18, 2010 12:53 am

Plamen написа:Боя нема да реши нищо.После ще спориме кой кого е бил

Знам,че нищо няма да реши.Някой хора от майтапа и приказките започнаха да заплашват и обиждат.Ако боя е тяхната крайна мярка,то нека кажат.
Правим така,че много други хора да ни гледат цирка.Не знам по другите форуми да не се спазват правилата и така да се карат,заплашват и т.н.Дайте го малко по-спокойно...
Мисля,че огъня може да се потуши без повече скандали 1
idrive
idrive
Moderator
Moderator

Брой мнения : 948
Местожителство : Видин
Професия : Началник
Кара : BMW триста и дваесе
Регистриран на : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  redbull_vd Пон Окт 18, 2010 12:58 am

ok това се опитвам да обясня idea
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  idrive Пон Окт 18, 2010 1:02 am

Не знам кой какво иска да обясни,но НИЕ при положение,че имаме хубава писта за която много големи градове жаднеят...

При положение,че се познаваме още от преди да сме седнали зад волана...

Всички НИЕ създадохме ТОЗИ пропаднал форум.Без нас той нямаше да съществува...

Истината не е в приказките или разправиите във форума...ТЯ е на пистата 1
idrive
idrive
Moderator
Moderator

Брой мнения : 948
Местожителство : Видин
Професия : Началник
Кара : BMW триста и дваесе
Регистриран на : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  redbull_vd Пон Окт 18, 2010 1:23 am

Цецо тоя коментар с пистата беше излишен 4-5 човека сме тези които правиме кефа на всички дошли да гледат сеира на пистата и чоплят семки нищо спрямо теб нямам с израза за семките евала на пичовете кадето дрифтират правят си кефа търкат няколко чифта гуми и толкоз пак ще кажа нямам за цел да се карам с никого да се заяждам или квото и да било вапроса е че си трошиме колите после и те опрекват че си бил повече коне че 4x4 имало загуби после ако нямаше фаида от него нямаше и да го има та така че били отмосверки па били дизели па не знам си кво на крив у* и вълната му пречи нали знаете та да няма оплаквания не се редете и така няма кво друго да кажа освен саболезнования за на ботинов Аудито и вижте сега караш си в лявото платно пред на рижия сервиза от там известен състезател тренира как се държи колата в пътя да я метне ня ляв крак и да я вкара към реглажното се мята пред Ботинов тои го бие и го мята на паркинга ама през ограта директно от там се мята в стълба на островчето и после слушаите кви са коментарите : тои ботев ако си беше карал в лявата лента човека Х щеше да го види и нямаше да направи така smqh ми според мен по в ляво е да кара по островчето smqh а и булеварда не е писта софия ако беше щеше да го отбия и нямаше да пуснат ботинов да кара ok
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  racing_team_vidin Пон Окт 18, 2010 6:08 am

redbull_vd написа: smqh smqh smqh smqh smqh smqh smqh smqh smqh

... ама нали първо трябва да питам мама и тати и тогава.......
Тези камъни са в моята градина!
Да, това са мой думи, и заставам зад тях, шепа хора са в града който правят каквото решат, останалите са.... ами разхода... ами дали няма да ми се счупи дизелчето от чипа и тем подобни, е какво мнение да имам? Казах и, че форума е пропаднал, да казах го но казах и, че е пропаднал заради такива като теб, прочетете мненията на масата потребители, прочетете темите, ми то сигурно в бгмама има далеч по смислени теми и мнения! Защо се заяждаш постоянно с хората, или с малкото ти братче бяхте голяма комбина, ти обиждаш, той дописва и заключва, Много мъжки mhihi

Да ви кажа ми е жал, от един град сме и се заяждаме, като че никога няма да се видим, а буквално може след няколко дни, да седим в едно кафе, и тогава как ще се държим???
надявам се ме разбирате какво искам да кажа,
П.П редбул, специално към теб нищо лошо нямах, докато не реши да ми се правиш на вървежен в темата, мисля че не бе нужно.....
и редактирай това мение не мисля, че тук е мястото да се описва случката с ботинов!


Последната промяна е направена от racing_team_vidin на Пон Окт 18, 2010 7:29 am; мнението е било променяно общо 1 път
racing_team_vidin
racing_team_vidin
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 195
Age : 38
Местожителство : Видин
Кара : 530d
Регистриран на : 20.06.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  Влади Пон Окт 18, 2010 7:18 am

колко е пропаднал форума, е колко да е пропаднал...
форума и състоянието му в момента, както и някои от потребителите му, са нищо друго освен едно отражение на нашия град и нравите и манталитета на по-голяма част хората, които живеят в него. злоба, завист и простотия. и никой не е виновен за това, ако не ти е кеф тръгваш на някъде, ако не - привикваш.

браво на хората, които се опитват да създадат някаква общност тук...ма общност без култура не става за радост или съжаление! който има нещо в главата е извлекъл позитивите.

и все си мисля, че ако всеки гледаше неговата паничка да е пълна, преди да гледа в на съседа...щяхме да сме бая по-добре.
Влади
Влади
LADA Team Vidin
LADA Team Vidin

Брой мнения : 285
Местожителство : Видин
Професия : wannabe
Кара : 15-16 годишни..
Регистриран на : 16.04.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  redbull_vd Пон Окт 18, 2010 4:27 pm

В твоята градинка са даа. Само да те питам ти как прецени на мене кои ми е купил колата щото сам си я зел с лично мои пари и мама и тати нямат право да ми казват да ходя с москвича на училище а не с БМВ-то mhihi колата ми не е дизелче та да се чудя дали ще се счупи от чипчето чипче има от както сам я зел още е здрава ok харчи ми над 14 не се оплаквам що да е пропаднал заради такива като мен просто ти прочетох обявите по другите форуми и видях за кво става вапрос от 3-4 месеца не те ебава никои или греша ? казахти че цената не е на промоция защото си е едно обикновенно турбо 25-ца ли беше не ми се гледа сега и ти пожелах успех в продажбата това не беше нито подигравка нито нищо 1 С братми сме си комбина и сега просто ми е брат братята се поддържат ти няма ли да подкрепиш сестраси ? аз се заяждам защото ми е интересно на Цецо колко ще му бъде бърза реакциятга по заключването на темата razzz

"а буквално може след няколко дни, да седим в едно кафе, и тогава как ще се държим???надявам се ме разбирате какво искам да кажа,"
е това не ти го разбирам ако може да ми го разясниш че нали съм малоумен
а за ботинов ти ли не даваш да пиша тук просто обяснявам в тази тема колко са до доло в този град удряш се заради някого прикриваш го и тои след това си лови пътя и си тръгва и ти го ловиш нали знаете каде dknow не говоря за ботинов че е до доло тои е пич
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  bobisimeonov Пон Окт 18, 2010 5:06 pm

Айде и аз да пиша в тая тема , понеже с ръка на сърцето мога да призная че и аз имам малко участие с заяжданиците тук. Съжалявма ако някой съм го засегнал с изказванията си , но не мога да търпя когато се подиграват с човек опитващ се да направи нещо САМ ,както и колкото може(визирам Йоши с проекта му) Оттам тръгна целия спор с Гопето. Както и да е ние с него се разбрахме на лични и ще се окаже че може и да е пич. Времето ще покаже. Колкото до форума - нема такъв цирк. Всеки се заяжда и яде гъза на другия. НЕМА такъв цирк. По другите форуми хората си помагат, седят на една маса и т.н , но тук сме си баш по Видински, а именно да се заяждаме и в същото време се разминаваме по улиците и се гледаме като ботори. Ебати и колегиалността.
Колкото до Сашо, от него нищо лошо и нередно не съм видял и мога дакажа че за мен е пич.

П.п: Гопе, по горе с пускането на личното ми към теб нещо не вдявам. Нещо нередно в него ли има че го побликуваш или? Щот мисля че с тебе стигнахме до консенсус чрез лични.


Към всички дайте дасе съберем и да пиеме по бира , а не да се караме като циканки на пазар
bobisimeonov
bobisimeonov
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 159
Age : 41
Кара : Opel Calibra
Регистриран на : 28.09.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  redbull_vd Пон Окт 18, 2010 5:39 pm

не не нищо нередно просто Киро каза да не си пишеме и заплашваме на личниа а тук в тази тема и за това ги копирах да види че няма заплахи ако искаш и ти копираи какво съм ти написал да види че си пишеме като децата в 7-8 клас smqh а това с бирата не е готино че като се пийнат няколко бири в повече и спора от тук ще се премести там и не е готино а Йоши сме се базикали с него и тои мн добре знае само не ме изкефи че раздаваше газ из градец и ме обвиниха мен не знам що и за това го предупредих по такав начин предполагам не се е засегнал
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  kiro Пон Окт 18, 2010 8:19 pm

Аз искам да попитам от къде се появи грешното възприятие, че авто-видин е някакъв рейсинг форум и , че всеки който няма бегачка е непросветен и няма право да изказва мнение. Постоянно получавам отговори на постовете ми от типа " Абе кой си ти, бе. Ти нямаш кола". Аз пък бих ви попитал вие какво карахте няколко месеца след като завършихте училище и бяхте на 19? Имахте ли книжки въобще и от кой път ги взехте?
Другото, което ме дразни е, че масово пишете изреченията с малки букви, без каквито и да било препинателни знаци(поради което трудно се схваща мисълта ви) и допускате множество правописни грешки(в повечето случаи умишлено, явно искате да покажете северозападния ни манталитет с пълна сила) В други форуми масово се правят забележки и се трият коментари при такива своеволия. А тук модераторите изразяват лично мнение и трият всичко, което не им харесва.
kiro
kiro
LADA Team Vidin
LADA Team Vidin

Брой мнения : 341
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Ученик
Кара : Vaz 2101 , Citroen Berlingo
Регистриран на : 03.02.2009

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  redbull_vd Пон Окт 18, 2010 9:19 pm

Върти гуми на 4-та и си питаи джеба пиша така щото ще забравя кво искам да напиша за това а и не проверявам за грешки направо пращам книжка взех от 1-вия път с 2 грешки на листовките кормуването перфект кола карам от 15-16 годишен имам и няколко акта 2-3 не помня вече колко са че съм неправоспособен и ги писаха на бащами защото нямах 18. А това че нямаш бегачка не разбирам и аз нямам бегачка бих питал па кои има бегачка и кво разбирате под думата бегачка ? нещо друго ако има да питаш питаи
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  ioshi_s_golf Пон Окт 18, 2010 10:24 pm

Така и аз да се намеся Боби благодаря ти за мнението което написа. Относно това, че Гопето и някой други хора се заяждаха или там каквото и да е било си остава в миналото. Вярно, че се ядосвах ама се тая минало заминало трябва да гледаме на пред. Гопе извиних ти се за това, че раздавах газ на село и пак ти се извинявам. Не сам зе засегнал от начина по който ми го каза. Надявам се да се изяснят нещата и да бъдеме един сплотен форум и да си помагаме кои с каквото може. Това е за сега от мен Smile Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. 782266

пп. относно моя проект или swap както Боби каза да сам си го правя. Благодаря за съветите на хора от форума които ми дадоха и за помоща също. Това което се дразнех е че хора казваха, че колата ми няма да тръгне и тем подобни. Колата ми тръгна и се движи въпреки всички думи и пумии които се бяха изписали. Не всички имаме кинти да земеме готова кола която сравнително да върви добре. Мойта кола си я правя за кеф и си се кефа на нея па каквато ще да е Smile
ioshi_s_golf
ioshi_s_golf
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 770
Age : 34
Кара : RENAULT 5 GT B18FT БЪРБИНЯК
Регистриран на : 21.01.2009

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  redbull_vd Пон Окт 18, 2010 10:43 pm

ryka ryka ryka ryka
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум. Empty Re: Относно ПРОПАДНАЛИЯ ви форум.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите