AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Гопето RELOADEТD

+5
KRASI_HONDA
cardiag
redbull_vd
InFeCTeD
Plamen
9 posters

Go down

Гопето RELOADEТD Empty Гопето RELOADEТD

Писане  Plamen Вто Окт 12, 2010 9:40 pm

БОБИ
Гопе, понеже е заключена темата "най-бързия "драгаджия"" мое ти кажа едно. Пари за черпене немам, беден съм. едвам събирам пари за нета да си го платя за месеца и гледам хората кви коли карат. Лелеее, бррръмм насам , бръъъмм натам .
Приателю , когато си купих калибрата изглеждаше по мнооого различен начин. Платих я 3400 преди 2 години. Още тогава исках да я имам за повече време и реших да вложа пари за части "нови" , а демек почти всичко е ново по нея , како ходова част такаи по двигателя. След това и със визията на колата. Докато сложих броните за да изглежда така , както е в момента съм дал още 5000+. Имам фактури за всичко закупено ако си мислиш че си лаем така. Спрях да броя на 9200 още миналата година. Имам части за още една които бяха на нея и почти всички работят и преди смяната им. И в момента съм се приготвил като падне снега да я вкарам и да отворя двигателя за портване ,полиране, ревизия на всичко + друг изпускател и всукател.накрая и чип мисля да сложа. Има какво да се прави. Но както виждаш никаде не се хваля че колата е излязла над 9000к лева. карам си я и не я тормозя. За мен кефа от карането е на пътя , а не на пистата -драг. Така както калибрата се държи на пътя като устойчивост, твойта турбо кола няма да може. Фактите са ти ясни нали? предполагам си образован и е излишно да ти обяснявам тези фактори. А вървежа - върви като за 136коня. Не я сравнявам с твоята , то е ясно.
Само още нещо искам да ти подчертая: ако бях набил тези 5000 във турбо двигател ,сега щеше да съм в твоя клас и немаше да говориш толкова смело. Нищо лично, обяснявам ти факти.
аа и още нещо: Хладилника като ти е предложил да се пуснете на по 50лева, що си отказал. Страх ли те е или кво?
кво са 50лева ? Една неделя за 2-3 часа натискане на педала на летището. Или и ти ще караш Цецо да те черпи ?
Цецо , моля те не заклювай или не трий мнението ми . Нека да го види "паце"

САШКО

Чеки ся, аз ли не разбирам нещо или кво ?
Къде по-точно е изтъквал за колко пари е зел колата и колко е набутал в нея >
Купил я е за толкова, за колкото ти Калибрата ти ok Ако набие въпросните 5 бона за които говориш в двигателя и ти набиеш 5 бона в твоя ъммм look
Колкото до "Поведение на пътя" е с окачване на "KONI" регулируемо на твърдост - та и за тук не съм яко сигурен.

Redbull_vd написа:един човек веднага ще се изкоментира които кара бяла техника вид хладилник ево 4 с двигател от 6 и компютър от 8 не говоря за теб бади спокоен все още съм бавен за тебе


Та това ме навява за отговора, защо не е искал да се пуснат за 50 лева.
Хубу айде пуснете се 2-мата на 50 лева и после ще се пусне с Дреата на 50 лева и така. Или по-добре дай на Дреата 50 лева и толко
cofe
Сравнявате кола 4х4 с кола FWD със 100+ коня разлика .... колко удобно.
Ем хубаво Дреата кат е такъв Драгаджия, да се пусне с Ники с Субарото .... кат гледам се неще нещо - знам ли що >
Досещам се, че след като брат ми седне на компа и постне нещо и тази тема ще бъде заключена idea
Да не говорим, че този ви спор започна, след като брат ми погрешно ти е разбрал поста mhihi Помислил си е, че ще караш без брони, а не, че ще слагаш другата doh Приятно спорене и бръмчене в Форума cofe


ГОПЕТО

Първо не ме интересува колко пари си си набил в колата или нещо искаш да се изфърлиш, че си паралия или КВО ?
Второ дреата ли кой ти каза, че е искал да праиме старт на 50 лв? Който ти го е казал говната да ми изде, а ако е дреата п*ч*ата му майчина да е*ем 1 Трийте темата ебал съм ви гроба на сички пумяри селски бекове и ацц-то ми истрийте най-добре да не ви гледам селяндурския форум повече. И кво сте щели да напраите и после не сте могли да поемете отговорноста - шебеци.
Портвай си колата до каде ме стигнеш и ти и много хора има да портват до като ме стигнат когато ме стигнете и аз ще портна успех в набиването на пари

П.П: Аз за мойта кочина съм дал 3.8 К левове и не съм набил нито стотинка в нея. Та кога искаш да пробваме поведението на пътя на колите ? Или на право защото в тоя град има толко коли по барзи от мен че се броят само на едната ти ръка!
Пак успех в набиването на кинти ok



Темата е доста интересна и моля ви се не я заключваите,сигурен съм че още доста хора ще искат да си кажат мнението

Пу съм първи


smqh [u]
Plamen
Plamen
Raising Sun Team
Raising Sun Team

Брой мнения : 311
Местожителство : Vidin
Кара : CIVIC & TOYOTA AE82
Регистриран на : 19.05.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  Plamen Вто Окт 12, 2010 9:49 pm

Гопе не си прав в случая

Викаш че колата ти е наи бързата ДА ама ти винаги я сравняваш с по слаби реално просто няма друга 2,0 турбо кола с предно
Неискаш да се пуснеш с евото щото е с 100 коня отгоре ОК
А ти се пускаш и биеш коли с по 40-50-60 па и с повече коне по слаби от теб
Поне така си мисля де
ok

А колко удобно се получава спора коя кола седи в пътя повече.Ще имате възможност да разберете на систезанието края на месеца idea
Plamen
Plamen
Raising Sun Team
Raising Sun Team

Брой мнения : 311
Местожителство : Vidin
Кара : CIVIC & TOYOTA AE82
Регистриран на : 19.05.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  InFeCTeD Сря Окт 13, 2010 12:28 am

Като за начало да попитам къде е Видеото, та темата се намира в този раздел >
mhihi

Тъъъ така, Пламене , Едни незначителни подробности да доуточня, ако е възможно doh

Дреата никога не е казал такова нещо за 50 лева или стартове с Гопето idea .
Другото което е бие кола 4х4 с 6 коня повече от него и още доста коли за които никой не ви е споменавал 1


Коли като мойте никой не ги бие през ушите да се редят с него, та после да има такива коментари
Пламен написа:А ти се пускаш и биеш коли с по 40-50-60 па и с повече коне по слаби от теб
Хората от Враца идваха да го накажат с Голфове Дизели и Хонди по 1.8 разбушени на краен предел./ Не е Турбо Хондата - ДА, Ама има самочувствие, че ще бие непипано Турбо dknow /

Айде моля ви се спрете да бръщолевите глупости 1
InFeCTeD
InFeCTeD
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 529
Age : 34
Местожителство : Видин
Професия : Домоуправител
Кара : Опел Вектра Синьо Зелена Перла
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  Plamen Сря Окт 13, 2010 12:52 am

Какво лошо е направил та да го наказват ???
Хубаво хондата е паднала ама това не е толко за фалба че с 2,0турбо си бил 1.8 атмосферка
Сега да не излезне,че защитавам хонди монди и такива неща
във всеки един вид състезания на тая планета има различни категорий,класове и т.н
И това,че по малките са по слаби е нормално.Ненормалното става когато по малките надвият
ok
Сравнението с на ботинов колата е по влизко,но пак разлики които съвсем ондалечават колите една от друга.Кола с близка мощност и 4х4 има само старт после само загуби.Нема кво да си обесняваме за загубите на 4х4 всички се интересуваме от коли и знаеме!!!
Plamen
Plamen
Raising Sun Team
Raising Sun Team

Брой мнения : 311
Местожителство : Vidin
Кара : CIVIC & TOYOTA AE82
Регистриран на : 19.05.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  redbull_vd Сря Окт 13, 2010 1:28 am

Пламене не съм очаквал това от тебе, ама щом требва ще спориме и с тебе ok
1. Така Евото съм искал да правиме старт с него ЛЕТЯЩ. та да види, че няма да ме бие кой знае колко. Дреата каза, че стартовете са на 400 метра - тръгваш от едната линия и финиширваш на другата. ОК няма проблем, за това не сме и правили !
2. Боби - Дреата никога не ме е карал да правиме старт на 50 лева. Искаше да прави този старт с Ботинов.
3. На състезанието края на месеца само, ако Боби участва ще участвам и аз та да измериме колите коя свива повече.
4. Нищо лошо не съм направил, така ме стрескаха братя Ватенки, че Хондата биела Голфа с МНООООГО, значи мен ще ме отвее. Не е фалба ДА, но не се и хваля. Хондата е 1.8 разпилена разбушена до край, с валове и 300 кг по-малко от мене.
5. Хонди монди ТИ винаги си ги защитавал не си криви душата mhihi
6. Аз ботинов съм го бил и когато е бил и само с предно, там загуби не е имал и след това с 4х4.
7. Колите с близки коне до моята с които съм правил стартове са :
Golf 1.9TDI 192 коня на колелата - сметни си сам колко са на двигателя, няма значение, че е Дизел - на Lemans мисля, че Дизелите са винаги на 1-во место. Ако лъжа ме попавете.
Аudi S3 4x4/Предно как си щете - 209 коня
Врачанската Honda която е тук някъде с конете
На Краси Хондата 2.2 - 200 коня
На Боби Борисов Renault Sport - 200 коня
На Бобрите BMW-то 2.5 -190 и няколко си коня
На Перчински Subaru Impreza - 210 коня
Кеф ми е и с Ванцето, защото е покоментирал тук там, че сега вече е зацепил валовете и ще издуха тия пресечените нули, в последствие се оказа, че бил казал "Ще ме биеш, ама няма да е кой знае колко" и както казва Дреата от тая черта тръгвате 2-мата кой мине 1-ви на другата той е Победител, няма значение с колко е минал пред другия, важното е че е минал.

8. Просто в нашия уфускан град колите които вървят се броят на пръсти cofe

Моля зада не стигнеме до някой съкатлък, заради ГлУпости Темата да бъде заключена и да ми се премахне мнението с ругатните idea
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  cardiag Сря Окт 13, 2010 2:15 am

Сичко можем да разберем мир да е само не можем да разберем що ми викате дреата ???
cardiag
cardiag
Moderator
Moderator

Брой мнения : 183
Age : 24
Местожителство : Vidin
Кара : A8 4.2 40V 400+ BHP;Evo XXXhp
Регистриран на : 25.09.2008

http://www.commonrail.bg

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  Plamen Сря Окт 13, 2010 5:33 am

на кои викате дреата ???
Plamen
Plamen
Raising Sun Team
Raising Sun Team

Брой мнения : 311
Местожителство : Vidin
Кара : CIVIC & TOYOTA AE82
Регистриран на : 19.05.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  InFeCTeD Сря Окт 13, 2010 8:04 pm

На Пламен Мицкиния му викаме Дреата mhihi
InFeCTeD
InFeCTeD
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 529
Age : 34
Местожителство : Видин
Професия : Домоуправител
Кара : Опел Вектра Синьо Зелена Перла
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  KRASI_HONDA Сря Окт 13, 2010 10:06 pm

Туу аз пак сма изпущтил сичко.. ама да фарла и аз малко брикет у фурнята...тоова субаро тама с големия киунец на предния капак като го кара пацко не ви ли би на летището и ботинов и астрата или бракам.. аз предлагам сияк ида се пущиме на тоо панаир да си изпокривиме колите и да си седнеме на газарете да лупиме тиквени семки smqh

KRASI_HONDA
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 23
Местожителство : vadin
Кара : prelude 2.2 200hp
Регистриран на : 25.09.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  cardiag Сря Окт 13, 2010 11:09 pm

а от летящ старт ???
cardiag
cardiag
Moderator
Moderator

Брой мнения : 183
Age : 24
Местожителство : Vidin
Кара : A8 4.2 40V 400+ BHP;Evo XXXhp
Регистриран на : 25.09.2008

http://www.commonrail.bg

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  bobisimeonov Чет Окт 14, 2010 2:33 am

Гопе , колаа ми не е пригодена за такова каране, брат. Както ти бях написал в един от отговорите , ми е жал за колата да я тормозя така. Иначе с удоволствие. Важното е сеир да става. Ако си заинтересован догодина за следващия Опел събор и ти се ходи до Калояново , може да ти я дам да я караш натам колкото искаш по пътя и както искаш , да видиш колата как се държи на пътя. Както ти казах и преди ,все едно е залепена на пътя при всякаква скорост в завои. И понеже познаваш пацковците и те могат ти кажат как се държи тяхната калибра. Предполагам голяма разлика няма. Все пак калибрата е модела на Опел от старата генерация която е най устойчива на пътя и е без електроника като есп и такива глупости.
bobisimeonov
bobisimeonov
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 159
Age : 41
Кара : Opel Calibra
Регистриран на : 28.09.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  redbull_vd Чет Окт 14, 2010 3:37 am

KRASI_HONDA написа:Туу аз пак сма изпущтил сичко.. ама да фарла и аз малко брикет у фурнята...тоова субаро тама с големия киунец на предния капак като го кара пацко не ви ли би на летището и ботинов и астрата или бракам.. аз предлагам сияк ида се пущиме на тоо панаир да си изпокривиме колите и да си седнеме на газарете да лупиме тиквени семки smqh

еи овчарник тебе се ти знаа червивата устица smqh кога виде аз да се пущам сас субаруто като завале и не исках да се пущам пацко го кара и каза че с астрата бие аудито с повече razzz а па на тия нема да им дам 40 лв та да си трошим и без това строшената бингия никога у тоя моя живот


cardiag написа:а от летящ старт ???

а па ти другия червивец smqh за каде ще излаташ ако е евтин полета ме викаи и мене да се повозим малко smqh


Последната промяна е направена от redbull_vd на Пет Окт 15, 2010 7:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  redbull_vd Чет Окт 14, 2010 3:57 am

bobisimeonov написа:Гопе , колаа ми не е пригодена за такова каране, брат. Както ти бях написал в един от отговорите , ми е жал за колата да я тормозя така. Иначе с удоволствие. Важното е сеир да става. Ако си заинтересован догодина за следващия Опел събор и ти се ходи до Калояново , може да ти я дам да я караш натам колкото искаш по пътя и както искаш , да видиш колата как се държи на пътя. Както ти казах и преди ,все едно е залепена на пътя при всякаква скорост в завои. И понеже познаваш пацковците и те могат ти кажат как се държи тяхната калибра. Предполагам голяма разлика няма. Все пак калибрата е модела на Опел от старата генерация която е най устойчива на пътя и е без електроника като есп и такива глупости.

smqh smqh smqh на пацковците калибрата се даржи у патя като пиян ка се даржи за колело smqh корсата може да се каже че се даржи казах ти и пак ти казвам нямам нищо против теб колата ти ми харесва и това което си направил по нея също ама ето ти пак как се даржала на дълго до калояново и моита се държи братми ти каза с кво окачване съм дървим го щото сега съм го оставил бая меко щото знаеш нашия град не е за такова окачване и тръгване за калояново да видине кои ще стигне първи ама трябва да презаредя като самолетите в движение щото един резервар нема да ми стигне smqh не искам да спориме повече за глупости секи си му харесва неговата си кола била тя жигула трабанка москвич опел ХОНДА ще я напиша с голями букви Пламен и Краси да не се расардят и секви други марки
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  leonardo_vd Съб Окт 16, 2010 8:44 pm

Малеееее хора, вие сте тотално изтрещели. Стегнете се зима иде. Турайте кънките и да се бързиме по пързалките. Изчетох всичко и стигам до едно заключение: Всички СМЕ селяци и завистници. Нека се аргументирам като обсъдя малко всички коли които долу горе знам как са направени и от къде произлизат.
След малко ще продължа за да си набера текста на WORD че да е по-прегледен.

redbull_vd написа:
Кеф ми е и с Ванцето, защото е покоментирал тук там, че сега вече е зацепил валовете и ще издуха тия пресечените нули, в последствие се оказа, че бил казал "Ще ме биеш, ама няма да е кой знае колко" и както казва Дреата от тая черта тръгвате 2-мата кой мине 1-ви на другата той е Победител, няма значение с колко е минал пред другия, важното е че е минал.

[/color][/size]
Гопе, знаеш че това за задраскание нули го казвам винаги и не искам да обидя някой, за моята кола не искам да се оправдавам. Който иска да вярва, ПЛАМЕН / не дреата/ е бил свидетел когато открих проблема, защо имам налягане над 4000 оборота и то от 3-та нагоре просто съм си сговнясал сам колата като съм зацепил всмукателния вал един зъб назад на ВЕРИГАТА това може да ти говори на колко градуса закъснение ми е работила колата. На 1-ва и 2-ра нямах никакво налягане. Сега положението е нормално на 1-ва си имам налягане от 0.8бар на 3500 оборота и всичко е наред, но се случиха и доста други неща поради които не мога да дойда да се пусна. Не искам да се обяснявам пред никой и не ме е страх да падна от кола 50 коня по-силна от мен, но просто ме спряха ПОЛИЦАИ и ми писаха акт след което в постановлението излезе 7 месечно лишаване от упревление на МПС и спиране от движение на 1-ката. Много е рисковано да дойда и за това не сме се пуснали. Живот и здраве догодина ще видя как се движа до 2.0 турбо кола.
leonardo_vd
leonardo_vd
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 558
Age : 44
Местожителство : http://vwclub.bg/forum
Кара : Бързи голфове
Регистриран на : 03.05.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  leonardo_vd Съб Окт 16, 2010 9:11 pm

И нека продължа,
1. На Гопето Астрата 2.0Турбо 200к.с Закупена Готова, но с малко грешки по колата след като са изчистени и направени както трябва колата тръгва като истински ЛЕТ.Много красива генерация за която благородно завиждам. Повече за тази кола не знам, но моята гледна точка е че трябва да и се обърне внимание на визията, защото това за мен е на първо четене.
2. На Дреата Евото купе от един модел двигател от друг комп от совалка.... само слухове. За мен е едно стоково ЕВО с хубава генерация и чип. Колата върви доста мъжки, но собственика не умеее или го е страх да я кара. Уникална кола, но за съжаление с десен волан.
3.На Ботинв S3-ката. Една СТОК кола закупена с проблем и все си мисля че още не е отстранен. За съжаление не успях да му помогна на 100% На фона на всички дръгели това е един от най-истинските автомобили в града. Ако на тая кола и се обърне малко повечко внимание а не да се газифицира ще е друга бира, но това е избор на собственика и.
4. На Байов Голфа 1.9 ТДИ 1Z 90к.с. мисля че не е редно да говоря повече като се има предвид заводските характеристики на колата. Това е кола направена не със замяна на мотор, което е най-лесно.
5.На Ванцето Голфа............... тук оставям на хората които знаят в какво състояние съм купил колата да продължат коментара за нея.

За други коли не се сещам. Темата е отворена за допълнение.
leonardo_vd
leonardo_vd
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 558
Age : 44
Местожителство : http://vwclub.bg/forum
Кара : Бързи голфове
Регистриран на : 03.05.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  idrive Съб Окт 16, 2010 9:52 pm

А за моята кола какво ще кажеш ?! mhihi
idrive
idrive
Moderator
Moderator

Брой мнения : 948
Местожителство : Видин
Професия : Началник
Кара : BMW триста и дваесе
Регистриран на : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  ioshi_s_golf Пон Окт 18, 2010 9:14 pm

А за мойта малка бяла бълха никой нищо не казва. Па и макар, че не е готова все пак 122 коня не са малко зa сапунерката Smile
ioshi_s_golf
ioshi_s_golf
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 770
Age : 34
Кара : RENAULT 5 GT B18FT БЪРБИНЯК
Регистриран на : 21.01.2009

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  redbull_vd Пон Окт 18, 2010 9:44 pm

Ванце говориме не кво е било а кво е излезнало 1 нали колко коня е ТДИ-то ? знаш много добре не казваи само че не знаеш че ще излъжеш S3 209 коня беше дано ботев успее да си я направи че иначе е мн гадно. С чип и налягане от 1.5 при заводските 0.8 питаи Пламен мицкиния smqh колко е станала горе доло ще ти изчисли та както казах секи си защитава сектата ти ВАГ аз Опел и така нататак Цецо е много прав с изказването си "спорете на пистата а не тук там е истината" не се заяждам ама още не съм видял кола от ВАГ генерацията пред мен дано скоро да има че да ме стимулират да помпам малко ok
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  redbull_vd Пон Окт 18, 2010 9:50 pm

и колко още трябва да моля тази тема да се заключи или да се изтрие или сега на всички им е забавно smqh хаха колко смешно smqh
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Гопето RELOADEТD Empty Re: Гопето RELOADEТD

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите