AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astra tuning

Go down

Astra tuning Empty Astra tuning

Писане  cardiag Сря Юли 28, 2010 3:36 pm

абе мухал те сеа че ти кажем пред ората smqh
1. Кога съм се пускал на таим атак ????
2. Имало ли е некога тайм атак у Видин ???
3. Имало е неква пародия на такова
4. Тайм атака си има класове и секи си е у неговия клас и дава негово си време има ограничения
5. Аз с разни бидони съчинени за у нивите не се сравнявам
6. Карам само направо не обичам да завивам щото не можем да карам накриво
7. Некой ора и направо не могат
8. Кога кара брза кола та почна да преценяваш ???
9. Кога почнеш да даваш времена средни 12ки вместо 15ки без интериор ела ме покани на старт да ти отвеам каскета
10.Нали се сещаш ако си легален за твоя клас със интериора кво време че дадеш у клас Б земи чети стига еба
12. Дисциплината е 400м драг панимаеш ??? летящи стартове ли сакаш ???
12. Разни селски състезания като каране из папура, из нивите там си има секви фаражи със ролбаре , сликаве и т.н. и ора да се праат на състезателе .
13. Мойта кола си е за по пъта
14. Там тиа каде визираш че са бързи на Враца май паднаха с достатачно при положение , че бех сток на 0.8 без камара други модаве иииииии аз бех с нормални гуми както винаги и немам първа скорос като беларус за до 30км макс да рипам като жабе
15. Само един акъл от вазе некой нещо да е зел да е напрайл ???? Тоо пич с жугулката е на 18 годин и е напраил турбо мотор и е продал меги колкото ти старта си напрайл у живота си
16. Ти бе лададжията кво коментираш ти видел ли си кво сравняваш ? Пресвета патица с варели некви нужници , кенефи , збиротъци
17. Ае изкарайте ладите да ви вида
18. Те за разни абичи каде знаат да лаат тука пише регламент за по цел светTIME ATTACK
19. Айде гопе у клас S2 да видиш колко коли че те биат и тебе и мене и све
20.Видели сте 2 коли и сеа знаете коя колко върви ама неко път сметките са криви и гледате с бинокли
21. Чекам стреет кола да ме покани с левове
cardiag
cardiag
Moderator
Moderator

Брой мнения : 183
Age : 24
Местожителство : Vidin
Кара : A8 4.2 40V 400+ BHP;Evo XXXhp
Регистриран на : 25.09.2008

http://www.commonrail.bg

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите