AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

жмъ

2 posters

Go down

жмъ Empty жмъ

Писане  SilverBmc Вто Юли 27, 2010 2:22 am

Здравейте, колеги! Казвам се Мирослав Петков. Роден съм в красивия ни град Видин.. на 21 години съм. От 2 години работя и живея във София(въпреки че и столицата си има своите красоти) По професия съм готвач и с това и се занимавам. Първата ми кола и все още си я карам фолксваген голф 3 1992 1.4(мъртвец)/въпреки че съм му пълнел километража жмъ 236604 / но като за начинаещ шофйор е добра жмъ 429971 особено за София толкова вече ме удряха .. то коли, камиони.. ужас.. Та харесвам повече оптичния тунинг от силовия жмъ 195980 и да знаете от мен че каквато и кола да имате била тя по бърза по бавна .. нова, стара.. най важното в една кола е задкормилното устойстово! Колкото и да е добър някой шофиор ако не го слуша главата по .. нали се сещате жмъ 762123
жмъ 1001546.th
това е моята кола .. не е кой знае какво но мен си ми харесва жмъ 429971 единствените промени дето съм и правил са: стопове сменени, на бронята широк нож съм сложил, спортно гърне, мрежа на бронята, черни бленди с мигачи, кристални мигачи на калниците и спортен волан момо (който е във видин и чака да се прибера да бъде монтиран) / отделно са си правени и други ремонти по колата но няма да ги изброявам че всеки си има тези проблеми Wink

SilverBmc
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 2
Регистриран на : 23.07.2010

Върнете се в началото Go down

жмъ Empty Opel Fan Club

Писане  top4o_74 Сря Окт 20, 2010 11:52 pm

Добре дошъл от мен колега !!! ok wesr
top4o_74
top4o_74
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 33
Age : 37
Местожителство : Видин,Белограчик,Стакефци
Професия : Opel Team Vidin
Кара : Opel Astra f cc 1.6 NZ GM
Регистриран на : 06.11.2009

http://www.auto-vidin.com

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите