AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

+8
redbull_vd
MariusVd
Киро
Koko
slavyanbg
ioshi_s_golf
smeshko_
Vidinskia....Слави
12 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Vidinskia....Слави Нед Юни 13, 2010 6:54 am

Здравейте на всички,малко късно реших да ви запозная с това което прави баща ми със старата семейна бегачка която няма да е бегачка вече с този двигател (преди беше 1.4 турбо 120 к.с) . Баща ми си взе отпуска и реши да си оправи колата,тя повече от 2 години седеше на паркинга на Бонония 3 Близо до пътя някой може да е мяркал,и така той е прекара по близко до нашият вход и я разглоби на пълно,съвсем сам се захвана и за няколко дена я разглоби (говоря само за купето от вътре и от вън раздуфките,фарове и т.н.)преди да почне с това разглабяне първо смени носач и шарнир защото аз малко я посъсипах,състоянието и на двигателя беше плачевно,просто беше завършил курса си. И така свали всичко от купето от вътре и после кадето имаше ражда (а тя не беше много за кола 89 година) я приготви за кърпене,отвън същата процедура,аз ходих при Генчо Германеца,взех някой нови раздухви защото старите бяха съсипани,след това прибрахме всичко от колата,от вътре целия интериор и отвън мигачи,фарове,стопове и раздуфки всичко прибрахме в мазето и я предърпахме с голфа ми на мивка,измихме я и я закарахме в един сервиз,там бяхме прекарали един нов двигател 1.4 карбуратор без турбо и така я оставихме там и днес последните новини са че е сложен новия двигател и сега ще се дозглоби каквото може и после пали ме и отиваме към кърпене и после боядисване,засега са това новините,скоро ще кача снимки и темата ще придобие вид,ние с колегата Иоши сме заклети фенове на Рено 5 и се радвам че има такива хора във Видин все още,До скоро..... Проект Рено 5 1.4 Карбуратор 782266 Проект Рено 5 1.4 Карбуратор 429971
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  smeshko_ Нед Юни 13, 2010 3:08 pm

браво жесток проект с нетарпение ще чакам развитие на семеината бегачка
ok ok ok
smeshko_
smeshko_
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 607
Age : 43
Местожителство : видин
Професия : автомонтиор
Кара : OPEL само
Регистриран на : 18.10.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  ioshi_s_golf Нед Юни 13, 2010 3:53 pm

Vidinskia....Слави написа:Здравейте на всички,малко късно реших да ви запозная с това което прави баща ми със старата семейна бегачка която няма да е бегачка вече с този двигател (преди беше 1.4 турбо 120 к.с) . Баща ми си взе отпуска и реши да си оправи колата,тя повече от 2 години седеше на паркинга на Бонония 3 Близо до пътя някой може да е мяркал,и така той е прекара по близко до нашият вход и я разглоби на пълно,съвсем сам се захвана и за няколко дена я разглоби (говоря само за купето от вътре и от вън раздуфките,фарове и т.н.)преди да почне с това разглабяне първо смени носач и шарнир защото аз малко я посъсипах,състоянието и на двигателя беше плачевно,просто беше завършил курса си. И така свали всичко от купето от вътре и после кадето имаше ражда (а тя не беше много за кола 89 година) я приготви за кърпене,отвън същата процедура,аз ходих при Генчо Германеца,взех някой нови раздухви защото старите бяха съсипани,след това прибрахме всичко от колата,от вътре целия интериор и отвън мигачи,фарове,стопове и раздуфки всичко прибрахме в мазето и я предърпахме с голфа ми на мивка,измихме я и я закарахме в един сервиз,там бяхме прекарали един нов двигател 1.4 карбуратор без турбо и така я оставихме там и днес последните новини са че е сложен новия двигател и сега ще се дозглоби каквото може и после пали ме и отиваме към кърпене и после боядисване,засега са това новините,скоро ще кача снимки и темата ще придобие вид,ние с колегата Иоши сме заклети фенове на Рено 5 и се радвам че има такива хора във Видин все още,До скоро..... Проект Рено 5 1.4 Карбуратор 782266 Проект Рено 5 1.4 Карбуратор 429971

Ела довечара и ще си поговориме относно проектите. Иначе имам някои останали части от турбо мотора. И един съвет слагай турбото. А ако ептем е заминало намери от някъде една Т2-ка и газ. Като ти бях погледнал реното видях, че предната ти броня е от обикножено р5. Ако искаш имам един в предвид които продава брони за GTT и успех с начинанието. Пак ли бяла ще бъде? А най-добре да бяхте насадили 1.7 турбо Smile
ioshi_s_golf
ioshi_s_golf
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 770
Age : 34
Кара : RENAULT 5 GT B18FT БЪРБИНЯК
Регистриран на : 21.01.2009

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Vidinskia....Слави Нед Юни 13, 2010 8:47 pm

Ами да колата ще бъде бяла и после почва правенето по интериора отвътре,има много неща които нефункционират,например жилата на прозорците са се скъсали,има някой датчици които трябва да се до управят,също неможе да се заключва,но тези неща ще се оправят леко по леко,иначе мога да се похваля със окачването,напълно спортно окачване с газови амортисьори които бройка струва 600 лева за този модел,баща ми преди 3 години купи един защото един от газовите гръмна,а иначе това рено има дълга история,майка ми преди 10 години е участвала в женски ралита които са се правели във Видин и тя се е състезавала,също е обиколило цяла България 5-6 пъти е ходило до морето и обратно,спомням си като малак баща ми продаде турбото на един човек с едно друго бяло Рено 5 като нашето,важното е че го възродихме и ще е голямо шоу. Броня знам от каде мога да вземо но може би засега няма да се взима,но нямаше да е лошо да вземем една гти броня.
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Vidinskia....Слави Нед Юни 13, 2010 8:53 pm

Движение по проекта: Има нови джанти 15-ски с гуми 195 / 55 / Проект Рено 5 1.4 Карбуратор 429971
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  slavyanbg Нед Юни 13, 2010 9:10 pm

Еее браво честно казано мислех, че там ще си изгние Проект Рено 5 1.4 Карбуратор 386288
Дано стане яко и пускай снимки от всеки етап Проект Рено 5 1.4 Карбуратор 429971 Проект Рено 5 1.4 Карбуратор 429971
slavyanbg
slavyanbg
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 317
Age : 38
Местожителство : Видин
Професия : Студент
Кара : Opel Vectra A GT 2.0
Регистриран на : 20.02.2009

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  ioshi_s_golf Пон Юни 14, 2010 4:14 am

Ще ги сбориме наще двете някой по хубав ден Smile Старите джанти кво ще ги правиш
ioshi_s_golf
ioshi_s_golf
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 770
Age : 34
Кара : RENAULT 5 GT B18FT БЪРБИНЯК
Регистриран на : 21.01.2009

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Vidinskia....Слави Пон Юни 14, 2010 5:41 pm

Ами старите джанти едната е съсипана и я дадох при Алико Проект Рено 5 1.4 Карбуратор 195980 а другите съм ги хвърлил някаде но мисля че няма да ги даваме Проект Рено 5 1.4 Карбуратор 386288 . Да Славяне ще стане много готино,ще е интересно Проект Рено 5 1.4 Карбуратор 195980
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  ioshi_s_golf Вто Юни 15, 2010 3:48 pm

Слави качи някоя снимка да се види колата Smile
ioshi_s_golf
ioshi_s_golf
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 770
Age : 34
Кара : RENAULT 5 GT B18FT БЪРБИНЯК
Регистриран на : 21.01.2009

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Vidinskia....Слави Пет Юли 09, 2010 10:52 pm

Oнзи ден отидох да видя реното какво става с него и разбрах че имаме проблем,тези майстори не могат да свържат инсталацията на дигателя,със всички датчици и т.н. и аз се разбрах с нашия колега "Йоши с голф" но в последствие се видях със Смешко и се разбрах да го взема от Бирената по късно,и така отидохме на място и Смешко показа кой кабел за каде,оказа се че буксите не съвпадат на няколко места но този проблем ще се отстрани,днес ходих до село и взех раздувките за Реното и до понеделник колата ще я запалиме и после директно я карам при бояджия на име "МИНДО" той работи зад Испанеца (кафето) някаде там и ще я карам там и почва изкърпване и цялостно боядисване,извинявам се че все още не съм качил снимки,утре най късно ще има качени снимки Проект Рено 5 1.4 Карбуратор 429971
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Koko Пет Дек 03, 2010 2:15 am

Някакво развитие ? What a Face
Koko
Koko
LADA Team Vidin
LADA Team Vidin

Брой мнения : 361
Age : 30
Местожителство : Видин
Професия : Пилот АСК Мирони Бургас
Кара : Вида Спорт
Регистриран на : 25.10.2009

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Vidinskia....Слави Пет Дек 03, 2010 8:03 am

Ами развитие горе доло smqh : Засега реното е преместено от сервиз при бояджия и в момента се приготвя за боядисване,мисля че ще стане много добре на външен вид,има и една лоша новина,все още не сме запалили новия двигател,защото просто майсторите (така наречените) от една камара време не знаят как да свържат кабеляци,макучи и т.н. и беше нужно няколко пъти да водя наш приятел "smeshko", та той разясни как става,но така и не го оправиха,и постоянно се оплакваха че това липсва че онова липсва и просто е живото чудо,сега остана само да им занеса едно палче което държи жилото на газта,явно сега това беше проблема look и така паленето остана на заден план и дойде време да го боядисваме,но и там при бояджията малко калпава и бавна работа,тия дни ходих да оставя още пари и би трябвало вече да е почнал работа по-колата.Утре ще ходя да видя какво стана и мисля да направя 2-3 снимки и да раздвижа темата,но едно е сигурно пролетта вместо да се возя с голфа ще се возя с реното,защото и голфа след 1 месец и нещо влиза при бояджията за сериозно изкърпване и боядисване,след това ще има други нови неща по него като например ел.стъкла и т.н. но това мисля да отворя нова тема за голфчето след време,и така утре отивам да се карам с бояджията и само да стане готова колата и се връща при сервиза и там за 2-3 дни трябва да се стегне и да запалиме двигатела (да се надяваме че няма да е нужно да викам смешко пак mhihi mhihi mhihi ) и после е ред да припкам с реното из града. Това е засега от мен хора лека вечер !!! ok
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Киро Пон Дек 06, 2010 6:01 am

Моля, придържайте се към темата.
По молба на автора съм почистил тази тема. ОБАЧЕ, за да не ви развалям приказката другите мнения не са изтрити, а са преместени в Общия Форум. Приятно спорене, накарванйе, убиванйе и т.н. mhihi
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Vidinskia....Слави Пон Дек 06, 2010 6:44 am

Онзи ден не ходих до бояджията защото имах работа,утре мисля да ида да видя какво става по реното,тъкмо ще занеса лявото огледало,защото баща ми по незнайни причини го е свалил и си седи вкъщи,след като се боядиса и дай боже запали почваме да го стягаме от към интериор,трябват ми нови жила за врътките на стъклата защото са заминали също има малко работа по шофьорската седалка,от доло е счупена жп линията mhihi mhihi и някой я заварил седалката и трябва на ново защото един път като дадох газ седнах отзад smqh smqh . След това имам работа също така по малко по незначителни неща,датчик за горивото,датчик за масло,километража да оправя също,ще ми трябват нови ключалки,има си работа по него но просто тази кола е имаме от както се помня и много и се радвам,и съм си обещал че ще дойде момент когато ще имам повече заделени пари и ще си взема една уникална Рено 5-ка 1.4 Турбо във оригинален външен и вътрешен вид и да е бяла,просто не ми се занимава да правя тази,защото да си купиш едно рено такова с турбина и т.н. ,не ти трябват повече от 1000-2000 лева. И така сега като се прибере баща ми от път ще се разберем какви пари да ми остави и почвам да стягам интериора и всичко останало,помеждодругото съм намерил от Рено форума врати за рено 5 обурудвани за по 30 лева бр. ,това е много ефтино и е добре,по този начин за никакви пари ще я стегна,онзи ден разбрах че акумолатора си е отишал и купих друг 2-ра ръка 50 лева 45 ah. Изглежда ми надежден а и за тази кола е много добър и става,това е засега колеги,поздрави на всички ok
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Vidinskia....Слави Сря Дек 08, 2010 6:31 am

Здравейте,ами развитие как да ви кажа,почти няма,ходих днес и майстора ми каза че другата седмица ще е готова,но интересното е че имаше вътре кола за боядисване която ня бях я виждал когато закарах реното,но няма значение,той ми каза че ще е готова след една седмица и аз си тръгнах,беше сложил някакъв бризент на нея,явно е работил по нея и като е навън затова,снимки не направих бяха излишни,а и няма да видите нищо интересно,развитие по темата ще има когато ида да си взема колата,поздрави на всички. ok
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Vidinskia....Слави Чет Дек 23, 2010 9:27 am

Малко раздвижане по темата...... Реното е започнато с боядисването и засега върви по план,трябва утре тоест днес вече да занеса броните че поради незнайна причина баща ми не ги е занесал.Снимки няма защото времето е лошо и просто нямаше как,да се надяваме че в скоро време ще се запъти към сервиза за да запали. Това е засега,скоро ще пиша пак,поздрави на всички ..... ok
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Vidinskia....Слави Пет Яну 21, 2011 7:48 am

Здравейте на всички,значи има раздвижване по темата,бояджията е започнал реното но не го е довършил и се бави и през това време реших да го закарам при смешко да му запали двигатела поне за да свърша работата на 50%,днес с един приятел го дръпнахме но забравих да снимам,купих му днес 4 литра М10Д масалце mhihi mhihi mhihi mhihi и малко антифризец и стига му толкова mhihi mhihi mhihi mhihi ,като го запалим след това при бояджията и му давам макс 4 дена да го пръсне и отивам да го взема и после почвам да го зглабам яко,че нищо нема вътре,има едно столче eek mhihi mhihi mhihi mhihi
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  MariusVd Сря Яну 26, 2011 11:10 pm

Още ли е при МИНДО рендака? Един въпрос за двигателя - турбото кво ще го праиш, и защо мина от турбо на карбуратор... по добре щеше да е наденеш някъв 1,7Т примерно и живей с бързина...
Хайде проекта е интересен ама снимки само чакаме, а няма... опрай проблема със снимките че да се сетя и аз кое е това рено от бон. 3
И ти как по точно ще го правиш, за ежедневно каране или - че, нещо не разбрах...
Успех с проекта и поствай СНИМКИ и смело напред към финала!
MariusVd
MariusVd
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 8
Age : 30
Местожителство : Vidin
Професия : Uchenik
Кара : PGO-BigMax50 - tuned
Регистриран на : 26.01.2011

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Vidinskia....Слави Сря Фев 09, 2011 6:03 am

Здравейте отново,радвам се че се следи темата,и така има много интересни последици около рендака,1-во онзи ден се оказа че този двигател който баща ми е взел за 200 лева е с издута гарнитура,маслото боза вътре,така Смешко ми предложи един двигател от Волво 1.7 двукамерен около 80 коня,и реших да го взема,и днес му занесах част от парите и в четвъртак ще отида да взема рендака,и след това отивам директно при Миндо,съжалявам но снимки отново не направих,просто нямах време,в четвъртак обстойни снимки правя и пращам ok ok ,поздрави на всички !!!
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  ioshi_s_golf Съб Фев 19, 2011 7:13 am

Слави има ли развитие по твойта 5-ка ??
ioshi_s_golf
ioshi_s_golf
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 770
Age : 34
Кара : RENAULT 5 GT B18FT БЪРБИНЯК
Регистриран на : 21.01.2009

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Vidinskia....Слави Съб Фев 19, 2011 10:56 pm

Да Йоши има развитие,говорих със смешко и той ми каза вчера че новият двигател е сложен и само трябва да се нагласи четеца и да се преправят тампоните на двигатела и скотостната кутия,каза ми утре да мина да си го взема,и така утре взимам реното и заминава при бояджията и тоя път му давам максимум 3-4 дена и да е готова 5-цата,щото до тук съм му дал 200 лева а той само е изкърпил и приготвил,утре като ида да я взема ще правя снимки,поздрави ! ok
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  redbull_vd Нед Фев 20, 2011 1:17 am

Да не излезне че се заяждам ама всеки път снимаш ама снимки още няма добре че които има път до Смешко е видял колата smqh
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Vidinskia....Слави Нед Фев 20, 2011 5:29 am

Така е извинявам се че съм малко несериозен mhihi mhihi ,ще снимам утре 100% ,поздрави ! И кога че ме возиш у твоета бегачка mhihi mhihi ?
Vidinskia....Слави
Vidinskia....Слави
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 396
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Директор
Кара : Vw Golf 3 1.9 TDI
Регистриран на : 07.09.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Киро Нед Фев 20, 2011 6:38 am

Да дойда аз от София освен да я снимам smqh smqh smqh
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  redbull_vd Нед Фев 20, 2011 7:01 am

Неко път на стрелбището само да се явиш от някаде и да ми кажеш наи важното че аз ще забравя до тогава smqh
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Проект Рено 5 1.4 Карбуратор Empty Re: Проект Рено 5 1.4 Карбуратор

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите