AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Къде има магазини с части за мотори?

4 posters

Go down

Къде има магазини с части за мотори? Empty Къде има магазини с части за мотори?

Писане  marqn2 Вто Фев 09, 2010 10:11 pm

Тарся магазини във Видин,Монтана за части за мотори по малки кубици.Сякакви части.Ако има лепенки гуми тнт.Ако пък има и някой сайт да линк няма да се разсърдя. mhihi mhihi mhihi ok
marqn2
marqn2
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 12
Регистриран на : 01.01.2010

Върнете се в началото Go down

Къде има магазини с части за мотори? Empty Re: Къде има магазини с части за мотори?

Писане  Escape Вто Фев 09, 2010 10:45 pm

Колега мога да ти кажа в Монтана къде има скутери и малки пистарки на части, адрес незнам, но като влизаш в Монтана не от пътя който минава през Ружинци а от другия път, който се едно през Арчар.... . Та от там като влезнеш имаш едно спускане и в ляво има един парцел със една сграда последната мисля че се падаше, там има скуптери наредени по покрива ще ги видиш ok
П.С. Незнам дали ме разбра добре от обяснението ми mhihi Успех!
Escape
Escape
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 1321
Age : 34
Местожителство : Видин
Кара : Само VOLKSWAGEN !
Регистриран на : 02.04.2008

Върнете се в началото Go down

Къде има магазини с части за мотори? Empty Re: Къде има магазини с части за мотори?

Писане  marqn2 Сря Фев 10, 2010 1:58 am

мс и аз така си мислех че във Видин едва ли има части който ми трябват то аз исках някаква гума 17-ска и някакви лепенки евентуално ще потърся и нещо по двигателя.
marqn2
marqn2
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 12
Регистриран на : 01.01.2010

Върнете се в началото Go down

Къде има магазини с части за мотори? Empty Re: Къде има магазини с части за мотори?

Писане  Киро Сря Фев 10, 2010 4:36 am

Колега, сменил съм ти заглавието на темата, че много изглеждаше като обява, а все пак темата е информационна, а не обява ok
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Къде има магазини с части за мотори? Empty Re: Къде има магазини с части за мотори?

Писане  kliusti_yz Съб Май 29, 2010 5:34 pm

Части и гуми при Тонки на пазара Къде има магазини с части за мотори? 429971 всички го знаят Къде има магазини с части за мотори? 195980
kliusti_yz
kliusti_yz
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 7
Age : 31
Местожителство : Видин
Кара : yz250f и kmx125
Регистриран на : 29.05.2010

Върнете се в началото Go down

Къде има магазини с части за мотори? Empty Re: Къде има магазини с части за мотори?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите