AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колко Км в час сте дигали наи много :?

+38
nikolovvd
5-KOB
rum4o-
dqvola
кристиян
redbull_vd
ivoidaniela
Koko
4opko
Plamen
furious_vd
mr.alex
Valtchanov
cardiag
b3t1nka
road_mast3r
Pingvina
4epikos
Deskata_esc
BIMBO
racing_team_vidin
Alexandra-mk2
stan4o
emo25
paveto_vd
Vidinskia....Слави
InFeCTeD
.
Escape
slavyanbg
idrive
leonardo_vd
Цеко
smeshko_
ioshi_s_golf
Киро
kiro
seat-cordoba
42 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Колко Км в час сте дигали наи много :? - Page 4 Empty Re: Колко Км в час сте дигали наи много :?

Писане  idrive Съб Окт 16, 2010 5:18 am

Кайен имат мотор 3.2 с 250 коня и е толкова умрял,че няма на къде...0-100 ако не се лъжа го дават над 10 сек...По-бавен и от мен mhihi mhihi mhihi
idrive
idrive
Moderator
Moderator

Брой мнения : 948
Местожителство : Видин
Професия : Началник
Кара : BMW триста и дваесе
Регистриран на : 23.06.2008

Върнете се в началото Go down

Колко Км в час сте дигали наи много :? - Page 4 Empty Re: Колко Км в час сте дигали наи много :?

Писане  kiro Съб Окт 16, 2010 11:41 pm

doh
kiro
kiro
LADA Team Vidin
LADA Team Vidin

Брой мнения : 341
Age : 33
Местожителство : Видин
Професия : Ученик
Кара : Vaz 2101 , Citroen Berlingo
Регистриран на : 03.02.2009

Върнете се в началото Go down

Колко Км в час сте дигали наи много :? - Page 4 Empty Re: Колко Км в час сте дигали наи много :?

Писане  jason Нед Яну 23, 2011 4:21 am

130-40 все пак книжката ми е на 6 месеца и неискам да се правя на това което не съм
jason
jason
Млад форумджия
Млад форумджия

Брой мнения : 6
Кара : vectra b
Регистриран на : 23.01.2011

Върнете се в началото Go down

Колко Км в час сте дигали наи много :? - Page 4 Empty Re: Колко Км в час сте дигали наи много :?

Писане  leonardo_vd Пон Яну 24, 2011 11:34 pm

idrive написа:Кайен имат мотор 3.2 с 250 коня и е толкова умрял,че няма на къде...0-100 ако не се лъжа го дават над 10 сек...По-бавен и от мен mhihi mhihi mhihi
ДА ама има такъв въртящ момент че на магидтралата малко трудно да падне от тоя лансер. Явно човека не е знаел въобще че се дърпат. think
leonardo_vd
leonardo_vd
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 558
Age : 44
Местожителство : http://vwclub.bg/forum
Кара : Бързи голфове
Регистриран на : 03.05.2008

Върнете се в началото Go down

Колко Км в час сте дигали наи много :? - Page 4 Empty Re: Колко Км в час сте дигали наи много :?

Писане  nikolovvd Вто Яну 25, 2011 3:06 pm

Много добре знаеше и дори святкаше с фаровете отзад да му се махна от пътя докато изпреварвах един ТИР, а пред мен Голф 2 правеше същата маневра. Просто някой имат повече комплекси, от колкото пари и купуват джипа уж за престиж, но с малък мотор. Ако бе 4.3L щеше да ме набере като снегорин, но с 3L - 240 коня на 2.5 тона шаси, при 143 коня и 1300 кг шаси на Лансера, просто не е познал.
Бе същата работа като Q7-цине в махлата. Направил далаверата и дал 120 бона и си мисли, че е купил самолет, а що не вземе да хвърли 250 бона за големия мотор. Те и сега нямат пари да ги изхранват (сипват по 3 лв. нафта и отиват на OMV да пят кафе с останалите 2 от 5-те), ако вече не са му го прибрали от лизинговата компания! smqh
nikolovvd
nikolovvd
Пали гумите на четвърта
Пали гумите на четвърта

Брой мнения : 87
Age : 61
Местожителство : Vidin
Кара : Mitsubishi Lancer Sport Sedan 2008
Регистриран на : 20.05.2008

Върнете се в началото Go down

Колко Км в час сте дигали наи много :? - Page 4 Empty Re: Колко Км в час сте дигали наи много :?

Писане  tsqu@d Вто Яну 25, 2011 9:39 pm

Поршето ще отнесе Лансера като пиле с 100% инвалидност домат:D Дизела е с ускорение 8,3сек а Мициту над 10сек , само 240 коньовото му се опъва на Поршата.На изпреварване с тоя въртящ момент се изтрелва като ракета на НАСА.Немеца ще го накаже.

ПП.Ако лансера е със ЦВТ направо да си стои в дясната лентаSmile
tsqu@d
tsqu@d
Само хаби феродото
Само хаби феродото

Брой мнения : 36
Age : 35
Местожителство : Видин
Професия : Компютри
Кара : Алеко 2141
Регистриран на : 19.07.2008

http://hardwarebg.com/Kaldata.bg

Върнете се в началото Go down

Колко Км в час сте дигали наи много :? - Page 4 Empty Re: Колко Км в час сте дигали наи много :?

Писане  InFeCTeD Вто Яну 25, 2011 9:55 pm

В конкретния случай Лансера е бил отпред какво само лаете look
Може тоя с Кайена да е нямал та*аци да кара с повече от 180.
В повечето случай задкормилното устройство е в пъти по-слабо от потенциала на колата ok
InFeCTeD
InFeCTeD
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 529
Age : 34
Местожителство : Видин
Професия : Домоуправител
Кара : Опел Вектра Синьо Зелена Перла
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко Км в час сте дигали наи много :? - Page 4 Empty Re: Колко Км в час сте дигали наи много :?

Писане  tsqu@d Вто Яну 25, 2011 10:06 pm

:D да драйвъра също е много важен. smqh smqh а може и да му е привършвало горивото.
tsqu@d
tsqu@d
Само хаби феродото
Само хаби феродото

Брой мнения : 36
Age : 35
Местожителство : Видин
Професия : Компютри
Кара : Алеко 2141
Регистриран на : 19.07.2008

http://hardwarebg.com/Kaldata.bg

Върнете се в началото Go down

Колко Км в час сте дигали наи много :? - Page 4 Empty Re: Колко Км в час сте дигали наи много :?

Писане  leonardo_vd Сря Яну 26, 2011 4:54 am

InFeCTeD написа:В конкретния случай Лансера е бил отпред какво само лаете look
Може тоя с Кайена да е нямал та*аци да кара с повече от 180.
В повечето случай задкормилното устройство е в пъти по-слабо от потенциала на колата ok
Айде да не се обиждаме, стига със селските ви изцепки. Зарад такива образи тоя форум е умрял. Моеш да кажеш че лаят кучетата на баба ти ама да ми казваш че "ЛАЯ" е много не сериозно, като не знаеш за какво говориш. Ако беше малко по-образован, щеше да знаеш че една кола по магистрала на ДЪЛГО конете са на 2-ро място пред Въртящия момет /ако въобще знаеш какво измерва тая величина/

Лансера
143 к.с.
При обороти
6000
Въртящ момент (Нм/Обороти)
178/4250 Нм/Оборота

Кайена
240 к.с
Въртящ момент (Нм/Обороти)
550/ 2200 Нм/Оборота
Малко не сериозно е да се сравняват 2-те коли от хора които имат претенции че са запознати с динамиката на двигателите с вътрешно горене. Аз съм до тука, в тоя форум май наистина само се ЛАЕ

А относно колегата с лансера, който казва че кайена дизел с тоя мотор не е познал. Искаш ли една гонка с BMW 525 3000 дизел X-drive има няма 200 коня и доста по-тежък от лансера. Колата също е нова на 10000 км. Да видиш с колко ще увиснеш и после ще говорим за Porshe.
leonardo_vd
leonardo_vd
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 558
Age : 44
Местожителство : http://vwclub.bg/forum
Кара : Бързи голфове
Регистриран на : 03.05.2008

Върнете се в началото Go down

Колко Км в час сте дигали наи много :? - Page 4 Empty Re: Колко Км в час сте дигали наи много :?

Писане  redbull_vd Сря Яну 26, 2011 5:54 am

leonardo_vd написа:
InFeCTeD написа:В конкретния случай Лансера е бил отпред какво само лаете look
Може тоя с Кайена да е нямал та*аци да кара с повече от 180.
В повечето случай задкормилното устройство е в пъти по-слабо от потенциала на колата ok
Айде да не се обиждаме, стига със селските ви изцепки. Зарад такива образи тоя форум е умрял. Моеш да кажеш че лаят кучетата на баба ти ама да ми казваш че "ЛАЯ" е много не сериозно, като не знаеш за какво говориш. Ако беше малко по-образован, щеше да знаеш че една кола по магистрала на ДЪЛГО конете са на 2-ро място пред Въртящия момет /ако въобще знаеш какво измерва тая величина/

Лансера
143 к.с.
При обороти
6000
Въртящ момент (Нм/Обороти)
178/4250 Нм/Оборота

Кайена
240 к.с
Въртящ момент (Нм/Обороти)
550/ 2200 Нм/Оборота
Малко не сериозно е да се сравняват 2-те коли от хора които имат претенции че са запознати с динамиката на двигателите с вътрешно горене. Аз съм до тука, в тоя форум май наистина само се ЛАЕ

А относно колегата с лансера, който казва че кайена дизел с тоя мотор не е познал. Искаш ли една гонка с BMW 525 3000 дизел X-drive има няма 200 коня и доста по-тежък от лансера. Колата също е нова на 10000 км. Да видиш с колко ще увиснеш и после ще говорим за Porshe.

Селски колко пъти да ти повтарям че селянина в тоя форум си само ти ? ти може да кажеш как лаят кучетата в десно от дунавци Търняне ли е Траняне ли е трънки и глогинки ли е не знам hi лансера че не върви кои знае кво не върви ако е тоя дето си мисля аз с капката го настъпих веднъж към летището и нищо особено настигам го вярно бавно но славно се пак беше 115 коня нютоните не знам колко са били ти ги мериш и ще го изпреваря гаранция но доиде отбивката за летището и трябваше да свиваме и двамата човекът с Поршето може и да не е давал газ може всичко да е да неби да са се разбрали старт да правят всичко е вазможно един дядка с една S класа го изпреварих като свиеш от Ани секса на дясно към сънито и тои даваше газ така мисля поне и аз давах газ и човека ми пресветка отзад но според мен искаше да ми каже че не съм добре с главата не друго та сега не знам що спорите за някви глупости темата е кои колко км е вдигал не кои с кого кво ще спори и кои кви статове ще прави и това BMW ако е 525 няма ли да е 2500 дизел ? а 530 да е 3000 дизел ?
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко Км в час сте дигали наи много :? - Page 4 Empty Re: Колко Км в час сте дигали наи много :?

Писане  leonardo_vd Сря Яну 26, 2011 6:19 am

[quote="redbull_vd"][quote="leonardo_vd"]
InFeCTeD написа: и това BMW ако е 525 няма ли да е 2500 дизел ? а 530 да е 3000 дизел ?
Гопе май до сега не съм го казвал, ама ако още един път се опиташ да ме обидиш ша ти стане тесна астрата. Аман от селяци. Почети малко за колите, не емблемите озмачавт всичко, censored
Земи млъкни че ме дразниш. То бива ама такъв селски бастун като тебе нема. Може да живея у трънки и глогинки ама си живея у МОЯ дом, който АЗ сам съм направил, какъвто ти няма да имаш и след 10 години.....
ПП. Още ли сереш клакнал в кенефа навън.
leonardo_vd
leonardo_vd
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 558
Age : 44
Местожителство : http://vwclub.bg/forum
Кара : Бързи голфове
Регистриран на : 03.05.2008

Върнете се в началото Go down

Колко Км в час сте дигали наи много :? - Page 4 Empty Re: Колко Км в час сте дигали наи много :?

Писане  redbull_vd Сря Яну 26, 2011 4:56 pm

[quote="leonardo_vd"][quote="redbull_vd"]
leonardo_vd написа:
InFeCTeD написа: и това BMW ако е 525 няма ли да е 2500 дизел ? а 530 да е 3000 дизел ?
Гопе май до сега не съм го казвал, ама ако още един път се опиташ да ме обидиш ша ти стане тесна астрата. Аман от селяци. Почети малко за колите, не емблемите озмачавт всичко, censored
Земи млъкни че ме дразниш. То бива ама такъв селски бастун като тебе нема. Може да живея у трънки и глогинки ама си живея у МОЯ дом, който АЗ сам съм направил, какъвто ти няма да имаш и след 10 години.....
ПП. Още ли сереш клакнал в кенефа навън.

чакам с нетарпениа да ми стане тесна астрата как се сере в кенефа навън ти ще кажеш дядови ракавички не ми и трябват да си строя 4 апартамента имам съм ти казвал не ме трогваш и то не са гарсионери или двустаини ok

ПП. Ох как се стреснах от личното ти mhihi
redbull_vd
redbull_vd
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 174
Age : 38
Местожителство : Vidin
Кара : Astra C20LET
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко Км в час сте дигали наи много :? - Page 4 Empty Re: Колко Км в час сте дигали наи много :?

Писане  InFeCTeD Сря Яну 26, 2011 7:35 pm

Иване, Ванце, Леонардо ди каприо незнам още какво ... защо си мислиш, че целия свят се върти около теб?
Къде видя да визирам точно твойто мнение?
Казах, да спрете да ЛАЕТЕ защото наистина само ЛАЕТЕ 1 Бил ли е пред него? Изпреварил ли го е Кайена > Какво само ми развивате теореми тая кола с такъв въртящ момент другата с друг eek Както вече казах ако е имал ташаци да го е изпреварил child
Ивание научи се да Квотваш както трябва ИНЖИНЕРЕ smqh

Имам и 1 въпрос извън темата: Ти освен да викаш "Селяк" "Селски бек" и думи започващи само със "Село" знаеш ли? Знам че изпитваш носталгия към мястото в което живееш, но не всички сме bumpkin-и като тебе ok Ако незнаеш какво значи ще ти преведа - Селяндур idea
InFeCTeD
InFeCTeD
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 529
Age : 34
Местожителство : Видин
Професия : Домоуправител
Кара : Опел Вектра Синьо Зелена Перла
Регистриран на : 17.11.2008

Върнете се в началото Go down

Колко Км в час сте дигали наи много :? - Page 4 Empty Re: Колко Км в час сте дигали наи много :?

Писане  leonardo_vd Сря Яну 26, 2011 11:41 pm

Земи прочети мненията на брат си и тогава ми говори кой какво използва в речника си. Аз в тоя форум бях до тук или поне докато не се направи едно затворено общество като перформанса. Не си мисля че нещо се върти околко мен, но някой да ми парадира че бил гражданин аз пък селянин без изобщо да ме познава, не е познал. Брат ти нито ми е на годините, нито на знанията, нито на работата, а за парите да не говорим. Ако ще и 20 апартамента да има то те не са негови а на мама и тати. Аз мама и тати съм ги отсвирил отдавна има няма 13 години. Та относно това че живея на село.... еми да харесва ми да съм далеч от градски лекета пълни с комплекси, да ползвам един асансьор с още 30 човека, които плюват и пикаят в него /гражданите/ да не мога да си намеря място на шибания паркинг, защото комшията е завистлив че имам 4 коли а той нема къде да си паркира комунистическата жигула и е спрял нарочно като румънски тираджия, не искам кат ми дойдат приятели на гости и се разкефиме да почнат комшиите да чукат по тръбите на парното да намаля музиката и да ми викат полиция. Живея на СЕЛО,не защото нямам къде във Видин, напротив имам 2 апартамента, но съм избрал спокойствието, защото мога да си го позволя, да пътувам всеки ден, жена ми да пътува всеки ден, гледам си детето, имам интернет, телевизия, топъл дом, топла вода, кенеф в който се седи а не се клечи, като си сляза от колата с 2 крачки съм си в къщи, правя си колата без никой да ми дава наклон на кура на къде да пикае. К'во да ти обяснявам повече. Ти кат живееш у село Видин да не мислиш че си гражданин. Гражданино какво постигна САМ без мама и тате.
leonardo_vd
leonardo_vd
VW team Vidin
VW team Vidin

Брой мнения : 558
Age : 44
Местожителство : http://vwclub.bg/forum
Кара : Бързи голфове
Регистриран на : 03.05.2008

Върнете се в началото Go down

Колко Км в час сте дигали наи много :? - Page 4 Empty Re: Колко Км в час сте дигали наи много :?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите