AВТО - ВИДИН
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Що е REMUS ?

2 posters

Go down

Що е REMUS ? Empty Що е REMUS ?

Писане  SenDuRan Вто Апр 28, 2009 2:32 am

Искам да науча повече информация за слагането на remus да ли увеличава мощноста абе с едно дума ми се иска някой да ми обясни подробно ако е възможно.Важно ми е да знам.Много благодаря на всички предварително.
SenDuRan
SenDuRan
СПАМ дистрибутор
СПАМ дистрибутор

Брой мнения : 130
Местожителство : Видин
Кара : Reno-Twingo
Регистриран на : 20.04.2009

Върнете се в началото Go down

Що е REMUS ? Empty Re: Що е REMUS ?

Писане  Киро Вто Апр 28, 2009 3:08 am

Що е REMUS ? Logo_main

Компанията "REMUS Innovation Forschungs- und Abgasanlagen-Produktionsgesellschaft " е основана през 1990г. Състояла се е от 5 служители и много-много иновативни идеи. Само за 5 години компанията се издига до небесата в производството на спортни изпускателни системи. Ремус става лидер на световния пазар и компетентен производствен партньор на много добре познати автомобилни производители.

В момента Ремус е международна компания, която работи в над 50 страни и е задвижвана от над 700 високо квалифицирани специалисти в много области.

Девиза на компанията е - Ние водим. Останалите следват.

Нейната мисия - Научни изследвания.
Нейните постижения - Зверски звук.

източник => www.remus.at
превод auto-vidin.com


Не случайно спортното звучене се свързва със марката Ремус. Според компанията точно това, както и ненадминатото качество на продуктите им са главните причини те да се превърнат в световния лидер в производството на спортни изпускателни системи.

В България обаче сме стигнали маалко по-далече от почитателите на Ремус по другите страни doh -> Тук на всяко ревящо гърне различно от оригиналното му се вика "Ремус" doh или с две думи - "Ремус" се е превърнало в нарицателно за всяка спортна изпускателна система у нас. Независимо дали е цяла система; Само крайно гърне; Турско, китайско, марсянско mhihi проходно, или пък само права тръба.... Всичко е "Ремус" за болшинството български авто фенове smqh което едва ли би се приело добре от истинските РЕМУС, тъй-като техните продукти са рядко на цена под 300 ЕВРО idea НО все-пак не може да се отрече, че сме големи фенове на марката! Даже най-големите 1 Само РЕМУС! dance - си казваме ние затягайки 50 левовото си китайско гърне и после с гордост дрънчиме и ревеме грозно по улиците с колата си, която струва по-малко от гърнето, което се преструваме че имаме.

.....а някой австриец гледа от страни и се чуди да се смее ли ...да реве ли cofe

Но какво да се прави. Не сме виновни ние. Виновна е криво разбраната цивилизация.
Това е нещото, което ни кара да си мислим:
че дрънченето и рева на китайките гърнета е готино/спортно звучене
че поставянето на едно крайно спортно гърне ще повиши мощността на двигателя ни
и че всяко желязо на пазара е Ремус.

В общи линии - Tова е "Ремус" за българина, колега.
Надявам се да ме разбереш правилно ok
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Що е REMUS ? Empty Re: Що е REMUS ?

Писане  Киро Сря Апр 29, 2009 4:41 am

Разделил съм темата, защото последните мнения отиват в друга посока ok
Другата тема е тук -> http://www.auto-vidin.com/forum-f7/topic-t1256.htm
Киро
Киро
OPEL Team Vidin
OPEL Team Vidin

Брой мнения : 2444
Age : 36
Местожителство : ВИДИН
Професия : Носи едни пари до едно място с една кофа
Кара : BMW 320ci E46
Регистриран на : 02.04.2008

http://face-me.net

Върнете се в началото Go down

Що е REMUS ? Empty Re: Що е REMUS ?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите